Furkan Kızalay ’ın Survivor Panaroma programındaki olay sözleri

Furkan Kızalay ’ın Survivor Panaroma programındaki olay sözleri

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Furkan ’dan Survivor Panorama ’da sert sözler söyledi. Furkan Kızılay hemen hemen açtı ağzını yumdu gözünü. Peki Furkan Kızılay, Survivor Panaroma programında neden bu dek öfkelendi? Furkan Kızılay yayında neler söyledi?

Geçen hafta elenen Furkan Kızılay, ‘Survivor Panorama ’ya katıldı. Programa daha önce katılan kişilerin yarışmacıların kaderiyle oynadıklarını belirterek sert eleştirilerde bulundu.

Hakan Hatipoğlu ve Tuğba Algül ’ün sunduğu Survivor Panorama ’ya katılan Furkan açtı ağzını yumdu gözünü. Elenmesinin arkasından ilk olarak televizyona çıkarak yorumlama yapan Furkan kendisine “Dalkavuk” diyenleri duyunca fazla sinirlendiğini, bu programda da bu sözlere müsade verildiği için Hakan Hatipoğlu ’na da kızgın olduğunu söyledi.

“UYARI ETMELERİ LAZIM”
ÖTE TARAFTAN programa konuk olan isimlerin adadaki yarışmacıların kaderiyle oynadıklarını belirten Furkan, “Burası çok büyük bir platform. Buraya konuk olanların adadakilerin geleceği için yorumlarına uyari etmeleri lüzumlu.” biçiminde konuştu.

“BANA ‘SAÇLARI DÖKÜLMÜŞ, GÖBEĞİ ÇIKMIŞ ’ YAZMIŞLAR”
Furkan, Survivor ’dan elendikten sonra hakkında yazılıp çizilenleri Survivor Panoroma ’ya taşıdı. Furkan, “Saçları dökülmüş, göbeği çıkmış” diye yorum yapanlara da alev püskürdü.