Geleceğin starları! İlker Ayrık ’ın programındaki küçük müzisyenlerin büyük başarısı

Geleceğin starları! İlker Ayrık ’ın programındaki küçük müzisyenlerin büyük başarısı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ekranların en eğlenceli çocuk programı İlker Ayrık ’la “10 Numara 5 Yıldız” programından Eurovision ’a aday olabilecek muhteşem bir grup çıktı: Junior Zen! 9-12 yaşlarında dört minik müzisyenden oluşan Junior Zen grubu, “Devlerin Aşkı” ve “Yıldızların Altında” şarkılarıyla sergiledikleri performansla bütün stüdyodan alkış topladı!

İlker Ayrık ’la “10 Numara 5 Yıldız”dan Eurovision ’a aday olabilecek muhteşem bir grup çıktı. Programın 19 Ağustos Cumartesi günü yayınlanan bölümüne 9,5 yaşındaki Güngör Sayhan (akustik gitar), İdil Ova (12-bas gitar), Oğul Şenal (11-bateri) ve Nazmi Sakin ’dan (12- elektro gitar) meydana gelen Junior Zen adlı müzik grubu davetli oldu.

Moğollar ’ın “Devlerin Aşkı” eserini çaldıktan sonra stüdyodan “bir daha!” tezahüratları bölge Junior Zen, performansına fazla sevilen “Yıldızların Aşağı” şarkısıyla devam etti. Herkesin şarkılara eşlik ettiği gösteri, İlker Ayrık ’ın, jürinin ve izleyenlerin “10 Numara 5 Yıldız” diyerek grubu alkışlamasıyla sonlandı.

Yapımcılığını Aldırışsız Üretim ’ın üstlendiği İlker Ayrık ’la “10 Numara 5 Yıldız”, her Cumartesi ve Pazar saat 17.30 ’da FOX ’ta!