Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci ’nin öldürülmesi olayına Bülent Ersoy yorumu!

Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci ’nin öldürülmesi olayına Bülent Ersoy yorumu!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Diva dayanamadı canlı yayına bağlandı

Serap Paköz ’ün sunumuyla hafta içi her gün Tv 8 ekranlarında yayınlanan “Gerçeğin Arkasında” programında (bugün) bilgisayar başında ölü yer alan 13 yaşındaki Hakan Ekinci ’nin ölümü konusu tartışılırken, programın fazla sıkı takipçisi Diva Bülent Ersoy canlı yayına bağlandı ve konu ile ilgili muhabere yorumlar yaptı.

Programın ilerleyen saatlerinde Serap Paköz; “Kıymetli bir sanatçımız programımızı baştan beri peşine düşüp takip ediyor. Bülent Ersoy, telefonda” sözleriyle Diva ’yı canlı yayına aldı.

Merhabalar, uğurlu yayınlar diliyorum sözleriyle canlı yayına katılan Bülent Ersoy; “Dayanamadım; çünkü hayatta her şeye açığımdır ama bir anneye bu dek ağıza alınmayacak sözler ve yaklaşımlarda bulunan bir evladı ben kabul edemiyorum. Bu yayını izlerken Allahü Teala ’ya bir defa daha şükrettim. Yarabbi ne iyi bilirsin de bana bir evlat vermedin; çünkü o evlat bana bu şekilde davransaydı, ben o evladı silerdim hayatımdan. Yazıklar olsun, yazıklar olsun o anne o çocuğu farzı örnek öldürülmüş zeka olsa, bir anneye 85 milyonun önünde o şekilde hitap eden evlat olmaz olsun” diyerek, oğlu Hakan ’ın ölümü ile ilgili annesi Habibe Bayan ’dan dahi şüphelendiğini söyleyen Mehmet ’i eleştirdi.