Gonca Vuslateri, Attila Özdemiroğlu ’nu duygusal bir yazıyla andı

Gonca Vuslateri, Attila Özdemiroğlu ’nu duygusal bir yazıyla andı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Gonca Vuslateri ’den Attila Özdemiroğlu ’na duygu dolu yazı
Gonca Vuslateri geçen sene 20 Nisan ’da ölüm eden yakın dostu meşhur müzik adamı Attila Özdemiroğlu işin duygu batmış bir paylaşımda bulundu.

Başarılı oyuncu Gonca Vuslateri geçen yıl 20 Nisan ’da ölüm eden yakın dostu meşhur müzik adamı Attila Özdemiroğlu işin duygu dolu bir paylaşımda bulundu.

İşte Gonca Vuslateri ’nin duygu doymuş o yazısı;
Kanseri hiç bir zaman sevmedim.. Acımadım da.. Çaresiz bırakışına, yüzsüzlüğüne hiç yorum yapamadım Attila ’dan sonra.. İnsanın içindeki kanserli karakterden defalarca korkmuşumdur ancak.. Sokağa çıktığında bile “ulan ben kimin içinde yaşamış bir hücreyim acaba ” derim, sebebini bilmediğim fakat varlığından belirli olduğum tedirginlik karşı.. Düşünceli düşünceli bir yere bakışımın altını tekrar tekrar aleyhinde tarafın “neyin var?” “Gonca hn iyi misiniz?” sorusu tamamlamıştır.. Evet ne vakit bir şey yaratsam.. bir odanın şekli değişir içimde ve kullanmadığım ırk da ölür beraberinde..

Kanseri sevmiyorum iste.. kanserli anıları.. ve yaşamak isteyen bir hücreli olarak bana yalvarmasını.. “birlikte ölelim sevgilim..” diyen bir siyah-beyaz film jönü gibi.. /Mutfak tezgahının tepesine tünemişim..Üstüm başım badana.. Ati eve geldi.. Şok geçirdim.. aa dedim ne güzel sürpriz “sesin iyi değildi seni denetlemek istedim” dedi.. kemodan daha sonra kalkıp gelen bir insan iste.. Konuştuk sonra.. tepiniyorum evde.. kendimi ruhumu ifade edemiyorumlar, herkese aleyhinde sorumluluklarım, yaşadığım gündemin hayal kırıklığı, hayallerimin toz oluşu, emeklerimin karşılığını alamamam, aşkta zeka.. tek taraflı kursunlar.. bu kursunlar seni vurur, bir yerde tutsak olan bir şeyleri kurtarabilir ancak dedi.. kaldım.. Gonca hala anlamıyor musun.. Hayatına müziği sokmalısın..bu sözler melodisiz ağzına yakışmıyor dedi..

Gözümde yaşla bana Fecri Ebcioğlu ile çalıştığı zamandan bir Ajda yorumu çalıştırdı sonradan bir Sezen.. sonra gitti.. müzikle doymuş evde.. gecce iyi bitti..

Bu fotoğrafta da onu ben kaçırmıştım hastaneden.. bir yana gülüyoruz bir yana kaçıyoruz gizlenerek.. Şahane bir jazz yeniden şahane konser.. Dino Saluzzi galiba.. Sonra Ati beni eve bırakıyor kemoya gidiyor.. yaşam bal kabağına geri dönüyor..

Kanseri sevmiyorum.. bana Nisan ayında kaybettiğim birileri olduğunu hatırlatıyor.. bu da beni yiyip, bitiriyor..