Gülben Ergen, oğullarıyla fotoğraf paylaştı ama küçük bir bilgi hatası yaptı!

Gülben Ergen, oğullarıyla fotoğraf paylaştı ama küçük bir bilgi hatası yaptı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü Şarkıcı Gülben Ergen, Mustafa Erdoğan ile olan evliliğinden doğan büyük oğlu Atlas ve ikizleri Ares ve Güney ile Eskişehir ’in ünlü Çi böreğini yerken bir fotoğraflarını paylaştı.

Detay- Oğullarının hayli büyüdükleri görülen Gülben Ergen, bu mutlu anlarını instagram sayfasından paylaşmayı ihmalkârlık etmedi.

Çi Börek ’e o kadar fazla kişi gibi ‘ham börek ’ dediği dikkatlerden kaçmayan Ergen ’i takipçilerinin bazıları yorumlarıyla uyardı.

Özellikle Eskişehirli olan takipçilerinin esas çi böreği şehirlerinde yemeleri için ziyafet ettikleri de yorumlarda görülmekte.

Ergen, paylaşımında oğulları sevse de ara sıra yediklerini de vurgulamadan geçmedi.

Bu arada öyle çok takipçisi de fotoğrafı görür görmez çocuklarının ne dek büyüdüklerini ve yakışıklı olduklarını meşhur şarkıcıya yorum olarak yazmaya başladılar.

Atlas, Güney ve Ares ’in üzerindeki Türk bayraklı tişörtler de dikkat çekti.

İşte Gülben Ergen ’in o paylaşımı:

Çiğ börek seviyor olmamız, tekrar tekrar yiyoruz anlamına gelmesinnnnn🎈 #kırmızı #beyaz 🍒

GÜLBEN ERGEN KİMDİR?

Gülben Ergen Erdoğan, özet olarak Gülben (d. 25 Ağustos 1972, Erenköy, İstanbul) Türk pop müzik şarkıcısı, eski model, sunucu ve dizi oyuncusu.Daha çok şarkıcılık ile ön planda olan Ergen, sanat yönetmeni ve gazeteci Mustafa Erdoğan ile evlenmiş ve daha sonra boşanmıştır. Dadı dizisinde canlandırdığı Melek karakteri ile geniş kitlelerin sevgisini kazanmıştır.