Güldüy Güldüy Show Çocuk programında önemli değişiklik var

Güldüy Güldüy Show Çocuk programında önemli değişiklik var

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Güldür Güldür Show ile reytingleri altüst eden Show TV, programın ufak versiyonunu da yaparak izleyenlere kahkaha batmış anlar yaşatmaya devam ediyor… Beğeniyle izlenen Güldüy Güldüy Show Çocuk ’un yayınlama günü değişti!

Ekranların sevimli, yetenekli ve en sempatik ekibi Güldüy Güldüy Show Çocuk bundan böyle yepyeni bölümleriyle Cumartesi akşamı saat 22.00 ’de Show TV ’de!

Yapımcılığını BKM ’nin üstlendiği Ezo Sunal ’ın sunumu ile gerçekleşen, çocukların saf, olumlu enerjisi ve eğlencesinin, Güldür Güldür ’ün en beğenilen skeçleri ve fenomen tiplemeleriyle birleştiği Show TV ’nin eğlenceli şov programı Güldüy Güldüy Show Çocuk herkesin gönlünde taht kurdu.

Skeçler öncesi bol kahkahalı sohbetler, birbirinden gülünç skeçler ve tiplemelerin yanı sıra ünlü şarkıcılar ve şaşılacak gösteriler de programa renk katıyor. Ezo Sunal ve Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibi, Alper Sadıkoğlu, Alperen Efe Esmer, Arda Kalaycı, Arda Şahin, Arda Taşarcan, Patent Efe Parlar, Berkecan Akkaya, Ceren Reis, Defne Erşen, Dora Dalgıç, Duru Hoşver, Eda Döğer, Efe Okumuş, Elif Sevinç, Enes Göçmen, Esat Polat Güler, Gülse Göçer, İhsan Berk Okumuş, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Akarsu Gökdemir, Taha Sönmezışık, Yusuf Batuhan Kıraç, Yusuf Kemal Kılkış ve Zeynep Ilgın Çelik artık her Cumartesi Show TV ekranlarında olacak.

Güldüy Güldüy Show Çocuk, 22 Temmuz Cumartesi akşamı saat 22.00 ’de Show TV ’de!