Güldüy Güldüy Show yetenekli ve sempatik ekibiyle ekrana dönüyor

Güldüy Güldüy Show yetenekli ve sempatik ekibiyle ekrana dönüyor

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Güldür Güldür Show ’un çocuk versiyonu olarak geçtiğimiz sezon ekrana gelen Güldüy Güldüy Show, tekrar Show TV ekranında kendisine yer buldu.

Ekranların şirin, kabiliyetli ve en sempatik ekibi geri dönüyor… Güldüy Güldüy Show Çocuk yeni sezonunda, yepyeni bölümleriyle Perşembe akşamı 20.00 ’de Show TV ’de başlıyor!

Güldüy Güldüy Show Çocuk ’un merakla takip edilen oyuncularına yepyeni isimler de eklendi. Ekip güldürme konusunda tekrar gösterişli! Yapımcılığını BKM ’nin üstlendiği Ezo Sunal ’ın sunumu ile gerçekleşen, çocukların saf, olumlu enerjisi ve eğlencesinin, Güldür Güldür ’ün en takdire değer skeçleri ve fenomen tiplemeleriyle birleştiği Show TV ’nin eğlenceli gösteri programı Güldüy Güldüy Show Çocuk herkesi ekran başına bekliyor.

Skeçler öncesi bol kahkahalı sohbetler, birbirinden gülünç skeçler ve tiplemelerin yanı sıra ünlü şarkıcılar ve şaşılacak gösteriler de programa renk katacak. Ezo Sunal ve Güldüy Güldüy Show Çocuk ekibi, Alper Sadıkoğlu, Alperen Efe Esmer, Arda Kalaycı, Arda Şahin, Arda Taşarcan, Patent Efe Parlar, Berkecan Akkaya, Ceren Reis, Defne Erşen, Dora Balık Adam, Duru Hoşver, Eda Döğer, Efe Kültürlü, Elif Sevinç, Enes Göçmen, Esat Polat Güler, Gülse Göçer, İhsan Berk Okumuş, İkra Külahlıoğlu, İlknur Külahlıoğlu, Akarsu Gökdemir, Taha Sönmezışık, Yusuf Batuhan Kıraç, Yusuf Kemal Kılkış ve Zeynep Ilgın Çelik her Perşembe Show TV ekranlarında olacak.

Güldüy Güldüy Show Çocuk Perşembe akşamı saat 20.00 ’de Show TV ’de başlıyor!