Hakan Eratik ’in Yeşim Salkım açıklaması şaşırttı

Hakan Eratik ’in Yeşim Salkım açıklaması şaşırttı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Dört ay önce boşanan Yeşim Salkım ve Hakan Eratik ’in ayrı ayrı yaptıkları ilginç açıklamalar “Her Yerde bir araya mı geldiler?” sorusunu akıllara getirdi.

Milliyet ’deri Mesut Yılmaz ’ın haberine kadar Hakan Eratik, bir mafyayı canlandırdığı ‘Evlenmeden Olmaz ’ filminin basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Kadın – erkek ilişkilerini anlatan filmdeki karakterini ‘Kibar Feyzo ’ya benzeten Eratik, boşandığı eşi Yeşim Salkım ’la ilgili konuştu. Oyuncu, “Yeşim benim hayat arkadaşım, sevgilim, çocuğumun annesi. Kendisini hâlâ seviyorum. resmen ayrıldık, küsme söz konusu yok“ dedi.

Eratik ’in sözleri akıllara “Barıştılar mı?” sorusunu getirirken Yeşim Salkım konuyla ilgili, “Ayrılmış olabiliriz, o benim hayat arkadaşım. Sıkıntılı zamanlarımızda birbirimizi ararız. çok iyi dostuz.İkimizin de birbirine saygısı ve sevgisi var. İyi ve kötü günde yan yanayız. Birbirimizden kopmadık. İnşallah bir ömür boyu kopmayız. Bir tek karı – koca olmayı beceremedik” diyerek kafaları karıştırdı.