Hakan Hatipoğlu kimdir?

Hakan Hatipoğlu kimdir?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Survivor Panaroma sunucusu Hakan Hatipoğlu, eşi Gizem Hatipoğlu ile birlikte Ben Bilmem Eşim Bilir ’e katıldı. Var mısın yok musun? programında tanışan Hakan Hatipoğlu- Gizem Hatipoğlu çifti evliliklerine yönelik açıklamalarıyla hem güldürdü keza de şaşırttı. Peki, Ben Bilmem Eşim Bilir ’de yarışan Hakan Hatipoğlu kimdir?

Ben Bilmem Eşim Bilir ’in bayrama özel bölümüne Gizem Hatipoğlu ve Hakan Hatipoğlu çifti damga vurdu.Tanıtımlarda Hakan Hatipoğlu açıklamalarıyla şaşırtırken; Gizem Hatipoğlu ’nun acı biberle sınavı merak uyandırdı. Aynı yarışmada tanışıp evlenen çiftin nasıl bir performans göstereceği merak ediliyor. Peki, Ben Bilmem Eşim Bilir ’e yarışmacı olarak katılan Gizem Hatipoğlu ve Hakan Hatipoğlu kimdir?

Hakan Hatipoğlu kimdir?

Adını “Var mısın Değil musun?” adlı yarışmayla duyuran Hakan Hatipoğlu, 28 Kasım 1979 tarihinde İstanbul‘da doğdu. İstanbul ’da Burgazada ’da büyüdü. Aslen Çanakkalelidir. Işık Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdikten sonradan Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü ’nde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Üniversiteyi bitirince reklam ajanslarında meslek hayatına atıldı. Sonradan da kendi adına bir reklam ajansı kurdu. 2009 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunduğu “Var mısın Değil musun?” adlı yarışmaya katıldı. 250. programda yarıştı ve yarışmadan 132.000 TL ile ayrıldı. Var Mısın Yok Musun yarışmacısı Gizem Akın ile evlendi. 2010 yılında Erdal Beşikçioğlu‘nun başrolünde oynadığı “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” adlı dizide Selim karakterini 80 bölüm canlandırdı. TRT Spor ’da da spor programı sundu “Var mısın Yok musun” yarışmacılarından seçildiği Panama‘da yapılan “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına derhal eşi olan Gizem Hatipoğlu ile birlikte katıldı. İkili, “Survivor” adasında evlenmeye karar verdi. 2013 yılının Ekim ayında 31 Aralık 2013 gecesine değin yayınlanan “Bir Milyon Kimin?” adlı bilgi yarışmasında Pelin Çift ile birlikte sunuculuk görevini üstlendi.

Gizem Hatipoğlu kimdir?

Gizem Hatipoğlu, 1988 yılında İstanbul ’da doğdu. Data Üniversitesi Reklamcılık Bölümü ’ nden mezun oldu. Çocukluk yıllarından beri hayali televizyonlarda olmaktı. Acun Ilıcalı ’ nın sunduğu Var Mısın Değil Musun yarışmasına katıldı ve 130 bin lira kazandı. “Var mısın Değil musun” yarışmacılarından seçildiği Panama‘da yapılan “Survivor Kızlar – Erkekler” yarışmasına katıldı. Var Mısın Yok Musun? ’da tanıştığı Hakan Hatioğlu ile hayatını birleştiren Gizem Hatipoğlu, 2011 yılında Star Tv ’de yayınlanan Star Life adlı magazin programını ve 2016 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Konut Gezmesi programlarının sunuculuğunu yaptı.