Hakan Hatipoğlu, Survivor ’da kimin eleneceğini önceden bildi

Hakan Hatipoğlu, Survivor ’da kimin eleneceğini önceden bildi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Survivor ’da kimin eleneceğini önceden bilen isim!
Survivor ’da elemeyi önceden söyleyen isim kim?

TV 8 ’de yayınlanan Survivor Panorama ’da yorumculuk yapan eski Survivor yarışmacısı Hakan Hatipoğlu, yaptığı tahminlerde kimin eleneceğini önceden açıklıyor!

Fakat böylece bir ad var oysa kimin eleneceğini evvelden söylüyor. İzleyicilerinden gözünden kaçmayan bu olay bir anda çok konuşulanlar arasına girdi. Bahsettiğimiz isim Survivor Panaroma ’da müsabaka hakkında açıklama yapan Hakan Hatipoğlu ’ndan başka biri yok.

‘Survivor Panoroma ’nın sunucusu Hakan Hatipoğlu, ‘Survivor ’dan elenecek isimlerle iligili yaptığı tahminlerde her defasına nokta atışı yaptı. Bu durum izleyicinin de dikkatinden kaçmadı.

Survivor ’da eleme potasına giren adaylar hakkında yorum yapan Hakan Hatipoğlu, kime “elenir” dese, o yarışmacı Survivor ’dan elendi. Hatipoğlu, Eser West ’e “Türk halkı onu şampiyon yapmaz, kısa zamanda yarışmadan ayrılır” demişti, fazla geçemeden Eser içinden gelerek yarışmadan ayrıldı.

SEDAT VE ERDİ ’Yİ BİLDİ

Hakan Hatipoğlu, geçtiğimiz haftalarda ünlüler takımından kimsenin elenmesini beklemediği ad olan Sedat için tahminde bulunmuştu. Sedat o hafta elendi. Bu hafta da gönüllüler takımından öyle çok takipçisi yer alan Erdi için “elenecek” dedi ve yeniden tahmini tuttu.

Hakan Hatipoğlu daha önce Survivor ’da yarışmıştı. Keza ada şartlarını haberdar olan ayrıca de iyi inceleme yapan Hakan Hatipoğlu, doğru varsayım yaparak Survivor ile ilgili bilgiler veriyor. Hatta kimi izleyiciler Hakan Hatipoğlu hakkında yaptığı yorumlara güveniyor ve onu iyi analizci olarak lanse ediyor.