Hakan Ural ’ın Survivor iddiası şaşırttı

Hakan Ural ’ın Survivor iddiası şaşırttı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Hakan Ural, Survivor hakkında tv8 ekranında garip bir ifade kullandı. Çarpıcı yorumlarda bulunan Hakan Ural, büyük ilgi gördü

TV8 ’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın ’ programında yorumculuk yapan Hakan Ural, Survivor yarışmasının psikolojik boyutuna aksan yaptı.

‘Survivor 2017 ’ finali öncesi ekranlara gelen ‘Survivor Ekstra ’ programına misafir olan Hakan Ural, çarpıcı yorumlarda bulundu.

Hakan Ural, “Uzlaşmanın muhtemel olmadığı, düzey olmayan tartışmaya çocuğumla bile girmem. Çünkü ben kendimi denetim edemeyeceğimi biliyorum. Şu hakkımı kullanırım; adadayım diyelim, uzaklaşırım. Ama ben gittim ya o peşinden geliyor. Kardeşim o vakit nereye kaçacağım? Yüzecek halim değil. Bu olağan bir şey mi? Bu taciz yani. Olay bölgesini terk etmene karşın tahriğe devam ediyor diyelim, tahrik edene hiçbir şey yok mu? Survivor ’da ‘strateji ’ adı altında bunları yapıyorlar” ifadelerini kullandı.

‘Acun Ilıcalı, İlhan Mansız ’ı kıskanıyor ’
“BENİ AĞ ATARAK ALIRLARDI”

Meşhur spiker, “Yarışmada sırtıma taş vur, taşırım fakat psikolojim tahriği kaldırmaz. Ben ikinci gün Dominik polisi kadar tutuklanırdım. Beni oradan ağ atarak alırlardı. Kontrolden o boyutta çıkardım. Helikopter ağla atar, Dominik hapishanesine koyardı. Orada cezamı yattıktan daha sonra burada da içeri koyarlardı” biçiminde konuştu.