Haluk Levent ’in isyan ettiği ünlü dizi oyuncusu kim?

Haluk Levent ’in isyan ettiği ünlü dizi oyuncusu kim?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Haluk Levent, sosyal medyadan bir mesaj paylaştı ve meşhur bir dizi oyuncusuna karşın üzücü bir olayı aktardı. Takipçileri ısrarla kim olduğunu açıklamasını istedi ama Haluk Levent, ser verdi giz vermedi… Peki Haluk Levent ’i bu dek üzen durum neydi? Ayrıntı şöyle:

Sözcü ’de bulunan habere tarafından kurduğu AHBAP adlı dernek üzerinden yardım isteyenlerin sesine kulak veren ve onlar için elinden geleni yapan Haluk Levent, yeniden bu stil bir iyilik için çıktığı yolda başına gelen üzücü bir olayı paylaştı.

Sosyal medya hesabından “Size beni üzen bir anımı açıklama yapmak istiyorum” diyerek sözlerine başlayan Levent meşhur bir dizi oyuncusunun kendisini üzen hareketini şu sözlerle anlattı: “1 ay kadar önce oldu bu durum. 3 yıldır ilgilendiğimiz bir kızımız vardı 9 yaşlarında. O da ilik kanseri ve doktorlar ümidi kesmişti. Ailesi bundan böyle gözyaşları içinde kızın her isteğini yerine getirmek istiyordu. Kızları ölüyor! Kızın fazla sevdiği bir dizi oyuncusu vardı. Ailesi benden o dizi oyuncusuna ulaşmamı ve Doğum günü için ondan bir video istememi istedi. Ben de anında olur dedim. Niye olmasın ki? Anında B.A adında eski magazinci hemen yapımcı arkadaşımı arayıp o dizi oyuncusunun telefonunu istedim. Sağolsun anında verdi ve aradım telefona menajeri çıktı. Kendimi tanıttım çok mutlu olduğunu beni devamlı dinlediğini söyledi. Ben de o samimi olarak isteğimi söyledim. Bir kız çocuğunun doğum günü yaklaşıyor ve bu kız ölecek ya… Kıza söz verdim o dizi oyuncusu ona video yollayacak. Rica ettim menajerden… Ben Haluk Levent ’im sonuçta kimse kırmaz beni değil mi? Öyle düşünerek o yavruya laf verdim. Menajer “Bitmiş Haluk Bey ileteceğim” dedi. Aradan günler geçti telefonuma bakmadılar biliyor musunuz. Bakmadılar lan kaçtılar. Minicik bir video için. Ayrıca araya ben girmişim… Maalesef doğum günü geçti. Kıza palyaço filan götürdük unutturmak istedik dizi oyuncusunu. Lakin sordu. Ben de “o Amerika ’da ulaşamadık” dedim. Kızın gözleri doldu. O günden 2 hafta sonra kızı kaybettik. O şimdi melek oldu. Şu üç günlük dünyada popçu olsan Rock ’çı olsan usta olsan ne yazar adam olamadıktan sonradan. Hepimiz adam olmaya çalışalım ben de sen de! Bunu hiç kâğıda dökmek istemezdim. Fakat yakınını kaybeden arkadaşımızın bize serzenişinden daha sonra yazmaya karar verdim. Sizi üzdüysem özür dilerim”

BİZE YAKIŞMAZ

Haluk Levent ’in bu paylaşımının gerisinde bir takım takipçileri o dizi oyuncusunun adını ifşa etmesini istedi fakat Levent bu isteklere, “İfşa edecek adam mıyım ben? Olayı bir tek eski gazeteci acilen ise yapımcı arkadaşım B.A biliyor o da kimseye söylemez zaten. Yakışmaz bize” biçiminde bir yanıt verdi.