Hande Çinkitaş cinayetinde yeni iddia! Gerçeğin Peşinde iz peşinde!

Hande Çinkitaş cinayetinde yeni iddia! Gerçeğin Peşinde iz peşinde!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

tv8 ekranlarının vazgeçilmez programlarından olan Gerçeğin arkasından, hafta içi akşam 17.00 ’de Serap Paköz ’ün sunumuyla ekranlara geliyor.

Gerçeğin Gerisinde programında Hande Çinkitaş cinayetiyle ilgili konu gündemde… Gerçeğin Ardındaki programında ceza ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

İşte ayrıntı:

Serap Paköz, ‘Gerçeğin Peşinde ’ programında 16 yıldır çözülemeyen Hande Çinkitaş cinayetini araştırmaya devam ediyor. Bir numaralı katil zanlısı üvey anne Şehnaz Çinkitaş ’ın, baba Nezih Çinkitaş ile ilgili ortaya attığı iddialar herkesi şok etti. Üvey anneye göre, “Nezih Çinkitaş ’ın kendisi dıştan başkalarıyla da ilişkileri vardı ve evlerinin anahtarı bu şahıslarda da mevcuttu.” Nezih Çinkitaş ’ın sapkın ilişkilerine değinen Şehnaz, “Kızını o bile öldürmüş olabilir” diyerek okları her tarafta Nezih Çinkitaş ’a çevirdi. Baba iddiaları her zamanki soğuk kanlılığı ile yalanladı. ‘Gerçeğin Peşinde ’ programı Nezih Çinkitaş ’ın ilişkisi olduğu söylenen Gönül isimli şahsı bulabilecek mi? Ortaya atılan iddialardan hangileri dürüst? Bunların ve daha fazlasının cevabı hafta içi her gün 17.00 TV8 ekranlarında.