Hande Erçel reklam filmi çekimlerinde neşe saçtı

Hande Erçel reklam filmi çekimlerinde neşe saçtı

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Hande Erçel reklam filmiyle yeniden ekranlarda

“DeFacto ’yla İnci Koleksiyonu ’nu Keşfet”

DeFacto ’nun reklam yüzü Hande Erçel, bu defa özel bir koleksiyon için kamera karşısına geçti. Bu günlerde yeni dizisi ‘Siyah İnci ’ için kamera karşısına geçmeye hazırlanan Erçel, keyifli haliyle uyarı çekti.

DeFacto için öncelikle Jean reklam filmleriyle kamera karşısına geçen Hande Erçel, bu defa fazla özel bir koleksiyonla ekranlarda yerini aldı. DeFacto ’nun 29 parça üründen oluşan İnci Koleksiyonu adını; elbiseler, trikolar, kolları lazer kesimli şık sweatlerde bulunan inci detaylardan alıyor. Kapsül koleksiyonun 6 ayrı setten oluşan reklam filminde Hande Erçel, eğlenceli dansları, samimiyeti ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Reklam filmi ‘İnci Koleksiyonunu Keşfet ’ sloganıyla 24 Ağustos tarihinden itibaren televizyon kanallarında yayına girdi. Çekimleri bir gün boyunca inciler içinde geçen reklam filminin yönetmenliğini yeniden, DeFacto yaz sezonu reklam filmleri serisi çeken Ali Demirel üstlendi.

Fotoğraflar Tamer Yılmaz ’dan

Koleksiyonun resim çekimleri için de tarafsız karşısına geçen ünlü oyuncu Hande Erçel, Türkiye ’nin en meşhur moda fotografçılarından biri olan Tamer Yılmaz ’a poz verdi. Gözlerinin içi gülümseyen oyuncunun enerjisi set ve çekimler baştan başa hiç düşmedi.