Hande Soral ve İsmail Demirci’nin romantizm kokan hali!

Hande Soral ve İsmail Demirci’nin romantizm kokan hali!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

TelevizyonGazetesi.com / Detaylar – TRT1 ekranlarında 2 sezondur devamlı Kalk Gidelim dizisi, 1 Haziran Cumartesi akşamı ekrana gelen 73. bölümle birlikte sezon finali yaptı.
Dizi gelecek sezonda da devam edecek. Kalk Gidelim izleyicileri, dizi ara vermesine üzüldüklerini gösteren yorumlarda bulundular. Ama dizinin final yapmamış olması da sevinç kaynağı oldu. Kalk Gidelim dizisinin 3. sezonundan ilk görüntüler yayınlandı. Videodan 3. sezondan ilk fragmanı izleyebilirsiniz.

İzleyicilerin 3. sezon ile ilgili yorumları da sosyal medyaya yansıdı. Öncelikle ara vermesine birçok izleyici üzüldüklerini belirtiyor. 3. sezon öncesi ise heyecanlı bir bekleyiş olacak.
Kalk Gidelim’in izlediği tek dizi olduğunu söyleyenler var ve “Final olmaması dileğiyle” mesajları veriliyor. İzleyiciler 3. sezondan tüyo verilmesini bekliyor.

SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Ayça Varlıer, Mehtap Bayri, Kesin Gürsoy ve Hayrettin’in başrollerinde yer aldığı Kalk Gidelim 2. sezonun finali yani 73. bölümde neler yaşandı?

Seyfettin ve Mustafa Ali soy yadigarı baba evini kaybetmemek için ellerinden geleni yapsalar da Dal sülalesinin eve ve araziye iki taraflı bir takım fertleri fiyatı yükselttikçe yükseltirler.
Evin akıbetini köydeki cümbür cemaat öğrenir.

Sefer, Meryem ve diğer köylüler de kendilerince destek etmenin yolarını ararlar.

Şakir de kendi yöntemleriyle gerekli parayı bulmaya çalışır.
Diğer yana Nusrettin ve Celil’i Seyfettin ve Mustafa Ali ikna etmeye çalışsalar da nafiledir.

Dedelerini ağlamaklı ve çaresiz görebilen torunlar Samim, Halim ve Canberk de ellerinden geleni yaparlar.

Evi kurtarma macerasında gerek Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil gerekse çocukları ummadıkları bazı durumlarla karşılaşırlar.
Doğup büyüdükleri, zora düşünce sığındıkları baba ocağı peyderpey elden giderken Sevda, Hatice, Nurcan ve Nuriye de ellerini taşın altına koyup harekete geçerler.

Hacı Hüseyin’in başlarında olduğu evleri elden çıkmasın diye tüm insanlar topyekûn seferber olmuş bir şekilde hareket etse de Nusrettin ve Celil’in inadını kırmakta zorlanacaklardır.