Hande Yener ’in mekanında sevgilisi çalışanları canından bezdirdi

Hande Yener ’in mekanında sevgilisi çalışanları canından bezdirdi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Geçtiğimiz ay Çeşme ’de ‘Neo By Hande Yener ’ adında bir mekan açan Hande Yener ’in nişanlısı Ümit Cem Şenol, mekanın işletme işlerine karışında büyük sorunlar çıktı. Ümit Cem Şenol tam bir asabi güvey çıktı.

Ünlü sanatkâr konserden konsere koşarken kendinden 12 yaş ufak nişanlısı da mekanın hazırlıklarıyla ilgilendi. Her şeyin kusursuz olması için çalışmaları bana kalırsa peşine düşüp takip eden 32 yaşındaki model, asabi tavırlarıyla çalışanlara şiddet anlar yaşattı.

Hatta sözde Şenol, o kadar ileri gitti fakat mekanın ses sistemiyle ilgilenen bir görevliyle tartışma dahi etti. Mekanı kontrol ettiği sırada ses sistemini yapan görevlinin kabloları yere attığını gören Ümit Cem Şenol, bir anda küplere bindi.

Tesisatçıdan derhal kabloları yerden kaldırmasını isteyen genç model, olumsuz yanıt alınca ağız dalaşı çıktı. Sinirden deliye dönen Şenol, çalışanın üstüne yürüyünce araya mekanın emniyet görevlileri girdi.

Elektrik tesisatçısına küfürler savurduğu bahis edilen model, bir odaya götürülerek sakinleştirildi. Görevini yapmakta olan çalışan ise yaka paça mekandan atıldı. Olayın hemencecik peşinde bütün çalışanları toplayan Şenol, “Hande, konserdeyken işveren benim. Benim sözümden çıkana kapı orada!” diyerek ültimatom verdiği de konuşulanlar arasında.