Harun Kolçak ’ı ölüme götüren hastalık!

Harun Kolçak ’ı ölüme götüren hastalık!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Harun Kolçak ’ın ölümü hayranlarını sarstı… Kolçak ’ın vefatının peşinde sosyal medyada hem hayranları ayrıca de ünlüler mesajlarıyla ünlü sanatçıya veda etti. Bir süredir prostat kanseri tedavisi gören 62 yaşındaki Harun Kolçak ’tan acı 19 Temmuz çarşamba akşam saatlerinde geldi.

Türk pop müziğin efsane isimlerinden Harun Kolçak (62) dün akşam 22.45 ’te hayatını kaybetti. Bir süredir prostat kanseri tedavisi gören şarkıcı, öğle saatlerinde fazla kusma şikayetiyle Maslak Acıbadem Hastanesi ’ne kaldırıldı. 18.00 gibi fenalaşıp yoğun bakıma kaldırılan ressam, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı.

‘En genç günü ’

Altı gün önce doğum gününü kutlayan şarkıcı, “Bugün gelecek yıllarımın en genç günündeyim” diyerek sosyal medyaya not düşmüştü. Doğum gününden önce ise Kolçak, rutin kontrollere gitgide artarak doktoru Oktar Asoğlu ’yla çektirdiği fotoğrafı Instagram sayfasından paylaşıp, “Ayrıca doktorum keza dostumsun. Rutin kontroller için buradayım merak etmeyin. Altı ayda bir yapılması kontroller çok iyi çıktı” notunu düşmüştü.