Hazal Filiz Küçükköse ’nin kime aşık olduğu ortaya çıktı!

Hazal Filiz Küçükköse ’nin kime aşık olduğu ortaya çıktı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Ünlü oyuncu çift Pelin Akil ile Anıl Altan, ikiz kızlarının dünyaya gelmesinin mutluluğu içinde…

Alin ve Lina ismini verdikleri ikiz kızları ile pozlarını instargam hesabından sıklıkla paylaşan Anıl Altan, MAG dergisinin Haziran sayısına konuştu.

“ Bence kızlarımı kıskanacağım” diye konuşan Anıl Altan, “Kızlarımın güçlünün yok haklının yanında duracağına eminim” diyerek gelecek yıllarda kızlarının okuyacağı cümleler kurdu.

Baba olmanın fazla güzel bir duygu olduğuna ve hala algılama etmekte zorlandığını ifade eden Anıl Altan, ilk Babalar Günü heyecanını da yaşıyor.

İkiz bebek sahibi olacaklarını dört ay sonra öğrendiklerini söyleyen sevilen oyuncu, “ Pelin birincil doktora gittiğimizde fiilen görmüş ve o zamanki doktorumuzu uyarmıştı. Oysa doktorumuz lekedir demişti. Ben askere gidip geldikten sonradan yeniden doktora gittiğimizde tekil hamilelik olarak bildiğimiz gebelik süreci ikiz bebeklerimizin olacağını öğrenmemiz ile perçinlendi” diyerek hamilelik sürecinde başlarından geçen ilginç olayı anlattı.

Anıl Altan, kızlarına ilettiği duygu doymuş birincil Babalar Günü mesajında şunları söyledi:

“Daima içten yolda, güçlünün yok haklının yanına yürüyorsunuzdur buna eminim. Sizleri çok seviyorum ve daima her durumda yanı başınızdayım. Benimle her şeyi paylaşabilirsiniz hoş kızlarım. Sizi her zaman canından çok seven babanız”