Hazal Kaya ’nın daha 18 yaşındayken başından geçen inanılmaz olay!

Hazal Kaya ’nın daha 18 yaşındayken başından geçen inanılmaz olay!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Bizim Hikaye dizisinde Filiz karakteriyle bulunan Hazal Kaya, geçtiğimiz hafta final yapan dizinin arkasından dinlenmeye çekilmiş ve yeni projeleri beklemeye başlamıştı.

Hamile olduğu da ortaya meydana çıkan Hazal Kaya ’nın bir süre ekranlardan uzakta olacağı biliniyor. Youtube ’de “Fazla Ünlülerle Kısa Görüşmeler” isimli programın konuğu olan Hazal Kaya, eşofmanıyla ve rahatlığıyla uyarı çekti.

İstiklal Caddesi ’nde dar şekilde yürüyemediğini bildiren Hazal Kaya, Seda Sayan ’ın da büyük hayranı olduğunu söyledi.

Aşk-ı Memnu dizisinde rol aldığı ve 18 yaşında olduğu dönemden bir hikayesini paylaşan Hazal Kaya, magazin basınında yaşanan harika bir olayı izleyicilerle paylaştı.

Hazal Kaya, şöyle konuştu:

“Annemle biz gece birlikte dışarı çıktık. Selçuk abilerle karşılaştık. Daima birlikte eğlendik. Magazin haberleri hep gece yakalandık, ertesi güne yetişmeş bir sonraki gün. Çarşamba günüydü hiç unutmuyorum, Cuma günü tanışmamızın olası olmadığı bir iş adamı ile benim adım çıktı. Daha Sonra tanıştık da, tövbelerle tanıştık. Canlısını görmediğim birisiyle yazdılar benim. Annem fazla kızdı.Aramış, bu çarşamba günü mü diye sormuş. Evet… Ben o gün kızımlaydım, birlikte gece dışarı çıktık. Aynı dizide oynadığı Selçuk bey ile karşılaştık, defalarca birlikte diğer bir yerdeydik. Nasıl böyle bir şey yazabilirsiniz, diyor.18 yaşındayım o süre. Belirli değillermiş, oradaki kızın adı Hazalmış veya kız bana benziyormuş… Banal böyle dahası manşet. Sonradan beyfendi ile karşılaştık. Dedi ki, “Esas ben bir manşet engelledim, utandım. Sıradan ben apaçık benim fotoğrafım. Bir tarafta o beyfendi ve paralar, bir göre Behlül ve paralar. Aşk-ı Memnu zamanı. Ne çağırmak istiyorsunuz? Ben o parayı değil bu parayı tercih ediyorum gibi bir hava.”

Detayları videoda bulabilirsiniz: