Hazal Kaya, saplantılı hayranının, eşi Ali Atay için yazdığı şok mailleri ilk kez anlattı!

Hazal Kaya, saplantılı hayranının, eşi Ali Atay için yazdığı şok mailleri ilk kez anlattı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Son olarak sezon sonunda ekranlara veda eden Bizim Öykü dizisinde oynayan Hazal Kaya,
Youtube ’da yer alan “Fazla Ünlülerle Kısa Görüşmeler” programına davetli oldu.

Ünlü oyuncu, son derece keyifli ve arkadaşça açıklamalarıyla hayranlarını keza güldürdü, hem de hakkında bilinmez öyle çok konuyla ilgili direktifler yaptı.

Hazal Kaya, “Bir fanının senin için yaptığı en abuk subuk şey neydi?” sorusuna yaşadığı garip bir olayı anlatarak cevap verdi.

Kaya, saplantılı hayranının şu anda eşi olan sevgilisi Ali Atay ile aralarını parçalamak için hayli uğraştığını ve annesine, arkadaşlarına, ajansına acayip mailler attığını söyledi.

Hazal Kaya, “Annemin mailini falan bulup, anneme, ajansıma abuk subuk mailler atan birisi vardı. Hani şey var ya bizde, dizideki partnerlerimizle birlikte olsak keşke, her dizide sevgililerimizden ayrılıp yeni dizideki partnerlerimizle birlikte olsak gibi bir şey var ya. Fiilen o kadar bir şey yok! Tanısalar hiç yakıştırmazlar. Tanısan dersin ki ‘aa olmaz böylece şey ’. Ali ile bizi ayırmaya çalışan birisi vardı. Ali zannettiğiniz gibi birisi değil filan gibi… Anneme mail attı, ajansıma, arkadaşlarıma. Ali zannettiği gibi biri yok, ayrılsınlar diyordu. En yakın arkadaşımın mailini bulmuşlar Elif ’in” açıklamasını yaptı.

Ünlü oyuncu, hayatta en çok kime güldüğü ile ilgili soruya da “Ali ’ye gülüyorum. Ali Laz komiği, kendisi komik bir insan Inşa olarak gülünç. Hiç bir şey yapmasına gerek yok” yanıtını verdi.