Hazal Kaya’dan Aşk-ı Memnu için yıllar sonra büyük itiraf! Bizim Hikaye’ye neden karşı çıktı?

Hazal Kaya’dan Aşk-ı Memnu için yıllar sonra büyük itiraf! Bizim Hikaye’ye neden karşı çıktı?

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Tatlı Bela dizisi 1. birim fragmanı yayınlandı. Hindistan’ın iki meşhur yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Ilginç Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile 4 Haziran Salı akşamından itibaren her gün Kanal 7’de.

Aşk ve nefretin mücadelesini yaşam görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir defa daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Olağandışı bir kazara karşılaştığı Ashta ise iyilik doymuş kalbi baştan sona çevresindeki insanları sevindirmek isteyen, duygulara değerinde veren hoş bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle ağız dalaşı etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve serüven batmış öyküsü Tatlı Bela 4 Haziran Salı günü ilk bölümüyle Kanal 7 ekranlarında.

Künye;
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan