Haziran ayı Keremcem için müthiş geçecek! Yeni dizi, düet ve single üst üste geliyor!

Haziran ayı Keremcem için müthiş geçecek! Yeni dizi, düet ve single üst üste geliyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Meşhur oyuncu Keremcem, yeni dizisine hazırlanıyor. Ali ve Sevda ’nın hikayesinin anlatılacağı Kimse Bilmez isimli dizide ajan karakterine hayat verecek olan Keremcem, ilk önce böyle bir rolde yer alacağını söyledi.

Keremcem, “Çok acayip, bugüne dek canlandırmadığım bir şey. Bakalım beğenecek misiniz?” diye Uçankuş TV mikrofonuna konuştu.

Keremcem dizisinin Haziran ayında yayına gireceğini belirtti. Çekimlerin devam etmekte olan dizide çalışmaların hoş gittiğini ifade eden Keremcem, “Şahane bir yapım olacak. Kişilik zaten tavladı beni” dedi.

Endonezyalı şarkıcı Ayu Ting Ting ile düet yapan Keremcem, klibin Haziran ayında yayınlanacağına dikkat çekti. Keremcem, ayrıca single çalışmasının da Haziran ayında çıkacağını belirtti.

Keremcem, Haziran ayının kendisi için mükemmel geçeceğini belirtiyor.

Kimse Bilmez nasıl bir dizi?

Dizide ailesini kaybetmesinin ardındaki senelerdir kayıp olan kardeşini bulmaya çalışan Ali Hüroğlu isimli bir gencin hikayesi anlatılacak.

Mahallelinin çok sevdiği Ali, bununla beraber öbür yeteneklere de sahip bir birey. Düzgün hikayesiyle gösterişli bir şekilde gelen dizinin ismi Kimse Bilmez olarak belirlendi.

Özgü Kaya ise Ali ile imkansız bir aşka düşen Sevda karakterini oynayacak.

Ali ’nin bununla beraber Pilot lakaplı mafya lideri olan kardeşi Süleyman ’ı Ali Burak Ceylan oynayacak.