Her Yerde Sen dizisine itirazlar üst üste geldi!

Her Yerde Sen dizisine itirazlar üst üste geldi!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Dizilerin geçtiğimiz hafta sezon finali ve final yapmalarının ardından yeni diziler ekranda yerlerini almaya başlıyor.

Kanalların yayınlama tarihlerini açıkladıkları yeni diziler, yaz her tarafında ekranı şenlendirecek. Romantik komedi ağırlıklı yeni dizilerin tanıtımları bir süredir ekranlarda dönüyordu. Ilk birim tarihleri de kesin oldu.

Gelecek hafta yayınlanmaya başlayacak dizilerden hangilerinin tutup tutmayacağını ise reytingler belirleyecek.

İşte kanal kanal yeni diziler, oyuncuları, hikayeleri ve merak edilen yayınlama tarihleriyle ilgili detaylı bilgiler…

AFİLİ AŞK…

Afili Aşk dizisi Kanal D ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

12 Haziran Çarşamba günü birincil bölümünü izleyeceğimiz 1. bölümden 2. fragman yayınlandı. Fragmanda neler var? Kerem, Ayşe’nin kalbini çalabilecek mi? İkiliyi bundan sonradan neler bekliyor? Yaz aylarına damga vuracak “Afili Aşk”ın başrollerini Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul paylaşırken, yapımını ARC Film, yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu, yönetmenliğini ise Serdar Gözelekli üstleniyor.

Ayşe (Burcu Özberk) ve Kerem’in (Çağlar Ertuğrul) yolları kesiştikten sonradan başlarına gelenlerin konu alındığı “Afili Aşk”, 12 Haziran Çarşamba 20.00’de Kanal D’de başlıyor!

Dizinin konusu:

Kerem, İstanbul’un çok eski tekstilcilerinden olan Yiğiter ailesinin yakışıklı ve çapkın oğludur. Becerikli zekasıyla zamana yenik düşmek üzere olan aile şirketini bir başlangıç – up çalışmasıyla sektörün lideri haline getirmiştir.

Getirmiştir ama babası Muhsin’in gözünde adam olamamıştır. Çünkü Kerem yiyip içip, gezip tozup, her çiçekten bal alma şiarıyla hayatını yaşayan biridir.Keremlerin atölyesinde emekçi olarak çalışan Ayşe de biri zorba, diğeri hayırsız iki ağabeyi kontrolünde soluk, tatsız bir hayat yaşayan akıllı, hoş ve kalbi iyilik doymuş bir kızdır. Tek umudu, bir süredir sevgili olduğu Berk ile evlenmek ve bu hayatı geride bırakmaktır. Ancak ağabeyleri onu mahallenin varlıklı çocuğu Sabri ile evlendirmek isteyince Ayşe, Berk’e bir lahza önce evlenmeleri gerektiğini söyler. Bunu duyan Berk ortadan kaybolur.

Kendi halinde, saf ve iyi yürekli bir mahalle kızıyken hem ailesi, ayrıca de aşk hayatından darbe üstüne darbe yiyen Ayşe, hayatında ilk kez kendisi için bir şey yapmaya karar verir. Bu kararı vermesinde en büyük etmen olan Kerem, bununla birlikte Ayşe’nin kurbanı olacağından habersizdir. Ayşe, Kerem ve kendisini ömür boyu birbirine bağlayacak hamleyi yaparak oyunun kurucusu olur fakat bu oyun ikisinin de içinden çıkamayacağı şekilde ayaklarına dolanacaktır.

BENİM TATLI YALANIM…

Başrollerini; Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı yeni dizi “Benim Tatlı Yalanım” günahsız görünen bir yalanın sıcacık bir aşka dönüşme hikayesi hepimizin kalbini saracak.

Benim Tatlı Yalanım 13 Haziran Perşembe Star TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Barış Erçetin ve Evren Vural’ın üstlendiği dizinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Benim Tatlı Yalanım 2. fragmanı:

Ahmet Saraçoğlu, Gonca Sarıyıldız, Aslı İnandık, Cem Zeynel Kılıç, Sadi Celil Cengiz, Seda Türkmen, ve Ali Yoğurtçuoğlu’nun da kadrosunda yer aldığı O3 Medya imzalı
“Benim Tatlı Yalanım” dizisi yaz ekranına neşe katacak.

“Benim Tatlı Yalanım” dizisinin, izleyiciye tüm duyguları aynı anda yaşatacak rahat hikayesinin senaryosu Deniz Dargı ve Murat Taşkent’e ait.

Beğenilen oyuncu kadrosu, dar anlatımı ve eğlenceli hikayesi ile “Benim Tatlı Yalanım”. 13 Haziran Perşembe, 20.00’de Star’da başlıyor!

KİMSE BİLMEZ…

Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri’nin başrolünde yer aldığı dizide Kimse Bilmez isimli dizinin yayın tarihi belli oldu. atv’nin yeni dizisi 11 Haziran Salı akşamı ilk bölümüyle ekranda yerini alacak. Bu Vesile Ile Kimse Bilmez dizisi Star TV ekranında yayınlanmakta olan Erkenci Kuş dizisine rakip oldu. Hatırlanacağı üzere sezon boyunca Cumartesi günleri yayınlanan Erkenci Kuş dizisi, yaz ekranında Salı akşamları izleyicilerle buluşacak

Yapımcılığını Baba Üretim, yönetmenliğini Kartal Çimden ve U. Hakan Eren’in üstlendiği dizide dram, aksiyon ve serüven beceriksiz olmayacak.

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep Elçin, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi artist isimler yer alıyor.

Senaryosunu Hasan Burak Kayacı’nın kaleme aldığı Kimse Bilmez, 11 Haziran Salı akşamı birincil bölümüyle yayında olacak.

DENGİ DENGİNE…

TRT1 ekranlarında ilgiyle beklenen Dengi Dengine mini dizisi kadrosuyla uyarı çekmekte.Yalnızca beş bölümden oluşan Dengi Dengine dizisi 3 Haziran’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak.

Dengi Dengine dizisinin başrollerinde Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan ve Şinasi Vatansever yer alıyor.

Mini Dizi ‘Dengi Dengine’ 3 Haziran Pazartesi günü saat 20.00’de TRT1’de başlıyor!

Dengi Dengi’ne 3-7 Haziran tarihlerinde ekranda olacak.

Dizide Şarkıcı Murat Kekilli de rol alıyor.

Yaz ekranında yepyeni diziler izleyici ile buluşmaya hazırlanan dizide genç isimlere sanatçı aktör Altan Erkekli de eşlik ediyor.

Öte yandan meşhur şarkıcı Murat Kekilli de dizide davetli oyuncu olarak yer alıyor.Dengi Dengine dizisinin İstanbul Medya Akademisi ve Medya Zihin Kulübü ortak prodüksiyonuyla hayata geçiriliyor. Dizinin yapımcılıklarını ise Ogün Şanlıer ile İbrahim Elma birlikte üstleniyor.

CANEVİM…

Canevim dizisi hatırlanacağı üzere 27 Mayıs Pazartesi günü birincil bölümüyle ekrandaki yerini almıştı. Canevim dizisinin ilk bölümü beklentilerin aşağıda reyting almıştı. Dizinin birincil bölümünün 3 Haziran Pazartesi günü baştan yayınlanmasına karar verildi.

CANEVİM, birinci bölümüyle 3 Haziran Pazartesi akşamı saat 20:30’da atv ekranlarına geliyor.

Usta oyuncu kadrosu ve güzel senaryosuyla bütün aileleri ekran başında buluşturacak dizi, hissi ve heyecanlı sahneleriyle de ilgi odağı olacak.

Yapımcılığını Koliba Film/Soy Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği dizinin senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura kaleme aldı.

Başrolleri Biran Damla Yılmaz, Aras Aydınlatılmış ve Hür Çevik’in paylaştığı CANEVİM’de Simge Selçuk, Nihan Büyükağaç, Zuhal Gencer Erkaya, Rıza Akın, Burcu Tuna, Ezgi Şenler, Bedia Ener, Münire Apaydın ve Ömrüm Nur Çamçakallı rol alıyor.

CANEVİM, hayatın tüm sıkıntılarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla kenetlenmiş bir ailenin çevresinde artan olayları anlatıyor.

“Aile yıldızlar gibidir… En çok karanlıkta parlar” sloganıyla uyarı çeken CANEVİM, özlediğimiz değerleri hatırlatıp ailelerin buluşma noktası olacak.

CANEVİM’in 3 Haziran Pazartesi saat 20:30’da atv ekranlarına gelecek 1. Birim özeti ise şöyle:

“Haksever ailesi, hayatın bütün zorluklarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sıkıca bağlarla ast bir ailedir. Günnur ve Hamza, kızları; Ceylan, Müjgan ve Ayşe’nin iyiliği için canla başla çabalamakta, en karanlık anlarda bile birbirlerinin varlığına şükretmesini bilmektedirler. Bu sımsıcak ailenin kaderini değiştiren en büyük kızları Elvan’ın eve dönüşü olur. Evin fedakar kızı Ceylan ise sözlüsü Ömer’i büyük bir aşkla sevmektedir. Ceylan enerjik ve varlıklı bir aile olan Tanbay’ların evinde çalışmaya başlar. İşteki birincil gününde Ceylan, takıntılı ve sıra dışı bir adam olan Taylan Tanbay’la o kadar de nahoş bir karşılaşma yaşar. Taylan genç kızın damarına basınca, Ceylan kimsenin erişemediği bu adamı herkesin önünde minik düşürür ve işi bırakır. Hemen Taylan’ın kapatması gereken önemli bir hesap vardır.”

TEKRAR SEN…

Tekrar Sen dizisinin 1. bölümünden birincil fragman yayınlandı. Bu Vesile Ile dizinin başlama tarihi de netleşmiş oldu. Her Tarafta Sen dizisi 14 Haziran Cuma akşamı ekrandaki yerini alacak.

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın başrollerinde yer aldığı dizi yaz ekranının en iddialı yapımları arasında bulunuyor.

Adına ister felek deyin ister yaşam, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu vakit içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Benzer evde adalet iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.Yeniden Sen, 14 Haziran Cuma akşamı ekrandaki yerini alacak.