Hercai dizisi sezon finaline izleyiciler bayıldı! Akın Akınözü ve Ebru Şahin’e neler söylediler?

Hercai dizisi sezon finaline izleyiciler bayıldı! Akın Akınözü ve Ebru Şahin’e neler söylediler?

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Türk televizyon tarihinin en başarılı yapımları aralarında yer alan Aşk-ı Memnu dizisi, böylece büyük galibiyet kazandı ama yalnızca ülkemizde değil dünyanın farklı ülkelerinde de büyük kitleleri ekran başına topladı.

Sadece bununla kalmadı, yıllardır yer alan tekrarları bile çok izleniyor. Hatta Aşk-ı Memnu’nun her zaman yayınlanan final bölümü her ekrana geldiğinde izleyicide büyük bir alaka gördü.

Aşk-ı Memnu dizisini sihirsel bir meslek olarak nitelendiren Hazal Kaya, doğrusu bu büyük ilginin sebeplerini de açıklayan sözler sarf etti.

Youtube’da yer alan “Aşırı Ünlüler ile Kısa Görüşmeler” programına katılan Hazal Kaya, kendisinin bile yıllar sonra Aşk-ı Memnu dizisinin tekrarını izlediğini hatta aynı durumu Adnan Ziyagil karakterine hayat veren Selçuk Yöntemin de yaşadığını açıkladı.

Bir döneme damgasını vuran, çoğu ülkede yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinin yıllar sonradan tekrarını izlediğini bildiren Hazal Kaya, “Hatırlamadığım sahneleri izliyorum. bu vesileyle Aşk-ı Memnu’ya büyümü yapmışlar, ne yapmışlar bilmiyorum. Aşk-ı Memnu büyülü kendimce, efsunlu bir meslek ol. Biz bir sabahleyin Selçuk abi ile birbirimize fotoğraf yolladık. Çünkü Teve2’de Aşk-ı Memnu varmış. İkimiz de tutulmuşuz evden çıkamıyoruz. Fotoğrafını çektim, dedim oysa ‘Biz bu işte oynadık yani niye hala izliyoruz abi bunu…’ Böyle izliyorum ve hatırlamıyorum filan…” diye konuştu.

Başlarken böyle bir meslek olacağını hiç düşünmediği itirafını yapan Hazal Kaya, “Ben Selçuk Usul ile oynayacağım diye ellerim ayaklarım titriyordu. 17 yaşındayım. 18 yaşıma sette girdim ben” diye konuştu.

Kendisinin de Nihal karakterini sevemediğini ifade eden Hazal Kaya, Nihal’in oda oda Behlül’ün aldığı pırlanta yüzüğü gösterdiğini sahneyi hatırlattı ve o sahnedeki Nihal’i bir hayli eleştirdi.