Hercai dizisindeki Miran ’dan önce Akın Akınözü ’nün yüzüne bakan yoktu!

Hercai dizisindeki Miran ’dan önce Akın Akınözü ’nün yüzüne bakan yoktu!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

atv ’nin yeni dizisi Hercai ’de oynadığı Reyyan karakteriyle aniden dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin ’in, dizinin sezon arası vermesinden sonradan bir filmde oynayacağı ortaya çıktı.

Daha önce rol aldığı İstanbullu Gelin ve Yasak Elma dizilerinde aynı popülerliği yakalayamayan Ebru Şahin, Akın Akınözü ile birlikte başrolde oynadığı Hercai ile aniden parladı.

Dergilere röportajlar veren ve kapak kızı olan Ebru Şahin, bu defa de bir sinema filminde başrolde olacak.

Medyatava ’dan Birsen Altuntaş ’ın haberine tarafından, ödüllü oyuncu İsmail Hacıoğlu, Hercai dizisinin Reyyan ’ı Ebru Şahin ’le “Şuursuz Aşk” adlı filmde başrolü paylaşmaya hazırlanıyor.

Şeddadi Üretim ’ın imza atacağı filmde İsmail Hacıoğlu “Yusuf” adlı engelli bir simitçiye, Ebru Şahin ise düşünce hastanesinde tedavi görebilen Menekşe rolüne yaşam verecek. 1980 İhtilali ’nde geçen filmde Yusuf ile Menekşe ’nin yolları bir hafıza hastanesinde kesişecek.

Etkileyici bir aşk hikâyesini beyazperdeye taşıyacak olan filmin yönetmen koltuğunda Umut Ertek oturacak. Çekimleri 24 Haziran ’da başlayacak olan film Nazan Kesal, Burcu Kara, Ayşen Batıgün, Ruhi Sarı, Tuncer Salman, Dikte Benderlioğlu, Halit Karaata, Ali Buhara Mete, Şekip Taşpınar, Erdal Ayna, Volga Sorgu, Seher Terzi, Aslı Serbest, Baskın Duman ve Demet Oran ’dan oluşan güçlü kadrosuyla uyarı çekiyor. Yapımcılığını Orhan Şeddatlı ’nın üstlendiği filmin cast direktörlüğünü ise ünlü menajer Abdullah Bulut yaptı.