Hercai dizisinin hikayesini, 22 yaşındaki genç bir kızın yıllar önce yazdığı ortaya çıktı!

Hercai dizisinin hikayesini, 22 yaşındaki genç bir kızın yıllar önce yazdığı ortaya çıktı!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın başrollerinde yer aldığı Her Yerde Sen dizisinin fragmanları ve detayları ortaya çıkmıştı.

Söz dizisinin ardındaki Şahin Tepesi ile ekrana gelen Aybüke Pusat, bu dizinin kısa süreli olmasının şokunu yaşamıştı. Furkan Andıç ise Star TV ekranının beğenilen yapımı Kardeş Çocukları’nda Volkan’ı canlandırmış ama diziden erken ayrılarak yeni projede yer almıştı.

Yaz ekranında ise meşhur oyuncu bu sefer Her Tarafta Sen ile Fox TV’de olacak.

Ancak dizinin fragmanlarına yapılan izleyici yorumlarında uyarı çeken eleştiriler var.

ELEŞTİRİLER NELER?

Mesela fazla yardım bulan şu yorum uyarı çekiyor: “Maşallah herkes zengin herkesin şirketi var evler desen zaten şato ee pardonda hangi ülke burası? neden birazda hayatin gerçekleriyle ilgili dizi yapılmıyor?”

Birçok birey de aynı mesajlarla diziye yönelik eleştirilerde bulunmakta. “Bırakın artık herzamanki varlıklı oğlan yoksul kız senaryosunu, bıktık artık” diyen çok sayıda dizi takipçisinin isyanı da dikkatleri çekiyor.

Konusu sebebiyle dizinin tutmayacağını düşünenler de oldukça fazla.

FARKLI DÜŞÜNENLER DE VAR

Bazı dizi hayranları ise farklı düşünüyor. Erkenci Kuş’a benzettikleri Her Yerde Sen’in başrol oyuncuları Aybüke Pusat ve Furkan Andıç’ın iyi bir ahenk yakaladıklarını düşenen bu gruptaki izleyiciler, “Neşeli, gülünç, eğlenceli bir diziye benziyor yazın iyi gider” diyerek takviye vermekte.

Tutmaz diyenlere inat çoğu izleyici de “Bence tutacak” diyerek aleyhinde görüş belirtiyor.

Yaz dizilerinin böyle olması gerektiğine değinen de çok artı takviye mesajı sosyal medyada yer almakta.

Baştan Sen hikayesi:

Adına ister alın yazısı deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu vakit içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Benzer evde yargı bahis eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin idareci olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.