Hercai sezon finalinde Balıklı Göl sahnesine izleyici adeta kalbini bıraktı!

Hercai sezon finalinde Balıklı Göl sahnesine izleyici adeta kalbini bıraktı!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

atv’de dün akşam 12. bölümüyle sezon finali yapan Hercai dizisinde Azat, Gönül tarafından vuruldu.

Reyyan’ı Miran’ın kaçırmasından sonra Gönül’ün başına silah dayayıp konaktan kaçıran Azat, onu götürdüğü yerde bir zaman bekledi. Ancak yaptığının büyük bir yanlış olduğunu anladı.

Gönül’ü tekrar konağa bırakmak istedi ve “Ben Miran Aslanbey gibi zorba değilim. Bir anlık gaflet işte” dediği anda Gönül onu vurdu.

Beklenmeyen bu gelişme, dizinin takipçilerini kızdırdı. Gönül’ün kendisini bırakacağını bildiği halde niçin böyle bir hitabe sergilediği anlaşılamadı.

“Babaannem sağ bırakmaz seni” diyerek Azat ile konağa gitmek istemediği anlaşılan Gönül’ün, “Ben kusur ettim” diyen Azat’ı vurması şaşkınlık yarattı.

Gönül’ün, bu davranışıyla ne gerçekleştirmek istediği sosyal medyada tartışmalara niçin oldu.

Kimi izleyiciler Gönül’e sert tepki gösterirken, bir takım izleyiciler de Gönül’ün bile bile yaptığını, Azize Bayan’ın Azat’ı öldüreceğini bildiği için onu yaraladığını düşünüyor.

Gönül’ün Azat ölürse hapse gireceğini bilen Azize’nin Azat’ın yaşamasını isteyeceği görüşlerini dile getiriyor izleyiciler.

Yeni sezona kadar Gönül’ün neden bunu yaptığını öğrenemeyeceğiz fakat pek çok birey, Gönül’ün sinsi biri olduğu ve başka planlar yaptığı görüşünde.

İşte Gönül’ün Azat’ı vurduğu o sahne:

Hercai 12. Birim özeti:

Bütün yaşananları izah etmek ve yeniden güvenini kazanmak için Reyyan’dan yirmi dört saat isteyen Miran, Azize Aslanbey’in müdahalesiyle karşılaşır. Sonunda Reyyan’ın yerini öğrenen ve kızını sağ salim teslim edinmek isteyen Hazar ise Miran’la bir defa daha karşı karşıya gelir.

Azat’ın, Gönül’ü kaçırdığını öğrenen Reyyan, kimsenin hasar görmemesi için doğru olduğunu düşündüğü kararı verir. Öteki yana Azat’la iş birliği yaptığını düşünen Gönül, beklemediği bir durumla karşılaşınca kontrolünü kaybetmemek namına son hamlesini yapar ama bu koşul olayların hiç varsayım etmediği bir noktaya taşınmasına niçin olur.