İbrahim Erkal ’ın dosyası cinayet masasında!

İbrahim Erkal ’ın dosyası cinayet masasında!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

İbrahim Erkal ’ın dosyayını canice masası devraldı
Evinin otoparkında beyin kanaması geçiren meşhur şarkıcı İbrahim Erkal ’ın saldırıya uğradığına yönelik herhangi bir ipucu bulunamadı. Analiz derinleştirilecek.

Yoğun bakımda hayat mücadelesi veren şarkıcı İbrahim Erkal ’ın hayati tehlikesi sürüyor. İstanbul Maltepe ’deki evinin otoparkında beyin kanaması geçiren Erkal ’la ilgili soruşturma dosyasını, İstanbul Canice Masası devraldı. Polisin birincil tespitlerine tarafından; Erkal ’ın saldırıya uğradığına yönelik herhangi bir anahtar sözcük veya belirti bulunamadı ancak tahlil derinleştirilecek.

OLAY YERİNİ GÖREN KAMERA DEĞIL
Soruşturma dahilinde Erkal ’ın dosyasını İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü ’ne bağlı Ceza Ofis Amirliği devraldı. Erkal ’ın beyin kanaması geçirdiği ve baygın halde bulunduğu otoparkta bulunan emniyet kamera kayıtlarını toplayan polisler, görüntüleri bir bir inceledi. Ancak birincil tespitlerine göre; olayın meydana geldiği noktayı görebilen kamera değil. Soruşturmayı devralan İstanbul Suç Oluşturan Masası tarafından yapılan ilk araştırmalar kapsamında giriş ve çıkışları kameralar göre kaydedilen olaya ilişkin şarkıcı Erkal ’ın saldırıya uğradığına karşın herhangi bir anahtar sözcük veya belirti bulunamadı. İddialara göre; Erkal başının gerisinde bir yırtık vardı. Erkal ’ın gözlüğü olaydan sonra baygın halde bulunduğunda yanı başında yerdeydi. Soruşturma kapsamında ayrıntılı inceleme sürüyor.