İbrahim Erkal ’ın son durumu hakkında bilgi geldi

İbrahim Erkal ’ın son durumu hakkında bilgi geldi

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

İbrahim Erkal ’ın son durumu hakkında yeni izah etme
İki hafta önce evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçiren ve peşinde kaldırıldığı hastanede ameliyat edilen İbrahim Erkal ’ın yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Meşhur şarkıcının son durumu, sosyal medya hesabı üzerinden duyuruldu.

12 Nisan ’da evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçiren ve arkasında kaldırıldığı hastanede ameliyat edilen İbrahim Erkal ’ın beyninde oluşan ödemin geriye doğru gitmediği, kalbinin çalışmasına karşın makineye emrindeki olarak tedavisinin sürdüğü yönünde haberlerler yapılmıştı.

Bu haberler üzerine, şarkıcının sağlık durumu hakkında resmi Facebook sayfasından yorumlama yapılarak, “İbrahim Erkal ’ın durumunda değiştirme değil. Sizden ricamız sosyal medyadaki yalan yanlış haberlere asalet etmeyin. Çünkü sizler gibi bizler de ailesi de üzülüyor” denildi.

İBRAHİM ERKAL ’A NE OLDU?
İbrahim Erkal, 12 Nisan Çarşamba günü Maltepe Başıbüyük ’te bulunan evinin otoparkında baygın halde bulundu ve şarkıcının beyin kanaması geçirdiği anlaşıldı. Sanatçının çare gördüğü hastaneden yapılan ilk açıklamada şu bilgiler verildi:

”Beyin kanaması ön tanısı ile Liv Hospital ’a getirilen, evinin otoparkında düşmüş olarak bulunan değerli usta İbrahim Erkal ’ın yapılan tetkikler sonucunda son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır. Yoğun tıbbi yardım tedavisi bölge hastamız ameliyata alınmıştır.”