İbrahim Erkal ’ın son durumu hakkında kardeşi konuştu

İbrahim Erkal ’ın son durumu hakkında kardeşi konuştu

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

İbrahim Erkal ’ın son durumu nasıl? Kardeşi açıkladı…
Meşhur artist İbrahim Erkal geçtiğimiz hafta evinin otoparkında düşerek beyin kanaması geçirmişti. Ameliyata alınan Erkal ’ın tedavisine yoğun bakımda devam ediliyor. İbrahim Erkal ’ın son durumu ile ilgili kardeşinden tanımlama geldi.

12 Nisan Salı gününden beri Liv Hospital ’de yoğun bakımda olan İbrahim Erkal ’ın afiyet hayranları kadar merak ediliyor.

Duymayan Kalmasın programına katılan kardeşi Abdullah Erkal, İbrahim Erkal ’ın afiyet durumunda iyi veya fena yönde bir gelişme olmadığını söyledi.

Abdullah Erkal şunları söyledi:

”Ağabeyim şu an yoğun bakımda uyutuluyor, Türkiye halkından dua bekliyoruz… şimdi yalnızca bunları demekle yetiniyorum. İkinci bir ameliyat bilgisi gelmedi. Yalnızca uyutuluyor! Beynindeki ödemde, ne bir ilerleme ne de bir gerileme olduğu yönünde haber verildi. Bütün Türkiye ’den dua bekliyoruz.”

HASTANEDEN DE AÇIKLAMA GELDİ
Erkal ’ın tedavi gördüğü hastaneden de sanatçının sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada: “Beyin kanaması ön tanısı ile 12 Nisan Salı gününden bu yana Liv Hospital ’da tedavisi aralıksız ve yoğun bakımda uyutulan Kıymetli Sanatkâr İbrahim Erkal ’ın bugüne ait bulguları değerlendirildiğinde beyin ödemi ve hayati tehlikesinin sürdüğü izlenmiştir. ” denildi.