İbrahim Kutluay, eski eşi Demet Şener ’in iddialarına canlı yayında yanıt verdi!

İbrahim Kutluay, eski eşi Demet Şener ’in iddialarına canlı yayında yanıt verdi!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

İbrahim Kutluay ’dan Naklen Yayın ’da Demet Şener ’in İddiaları Hakkında Açıklama!

TV8 ’de yayınlanan “Gel Konuşalım” programına telefonla bağlanan İbrahim Kutluay, hakkında çıkan iddiaları emin bir dille yalanladı. Kutluay, boşanma davası itibariyle çocuklarına ve eşine önlem nafakası ödediğini, anlaşmalı boşanma sonrası ise bu ödemeye devam ettiğini söyleyerek çocuklarının okul taksitleri de dahil edinmek üzere bütün ihtiyaçlarını karşıladığını belirtti.

Çocuklarına olan hassasiyetini dile getiren Kutluay, her zaman çocuklarıyla birlikte olduğunu ve onları bir gün bile mağdur etmediğini söylerken, Demet Şener ’in açıklamalarının doğruyu yansıtmadığını dile getirdi. Kutluay, çocukları doğduğu günden itibaren onların sigortasını ödemeye başladığını ve çocuklarının sigortasının iptal olmadığını açıkladı.

Ayrıca, İbrahim Kutluay anlaşmalı boşanma sonrası Demet Şener ’e peşin para olarak 3 Milyon TL ödediğini, çocuklarının tüm masraflarını da tekrar kendisinin karşıladığını ve nafaka ödemelerini günü gününe yaptığını açıkladı.

Kimseyle polemiğe girmek istemediğini söyleyen Kutluay, çocukları üzerinden mağduriyet yaratılmaya çalışıldığı için tanımlama yapma gereği duyduğunu belirtt