İclal Aydın ’a hırsız şoku! Hırsızların tavrı şaşırttı!

İclal Aydın ’a hırsız şoku! Hırsızların tavrı şaşırttı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Oyuncu ve yazan İclal Açık Fikirli ’ın yazlık evine uyurken giren hırsızların tavrı, ünlü ismi de şaşırttı!

Urla ’da doğayla baş başa bir hayat süren İclal Aydın ’ın uykudayken evine hırsız girdi. Görüntü yönetmeni eşi Efe Kubilay İstanbul ’da olduğu için kızı Lal Başbuğ ile evde olduğunu anlatan İclal Kültürlü, yaşadıklarını şöyle anlattı:

‘BEHLÜL HAYKIRIŞ FİGAN BAĞIRIYORDU ’

“Biz uyurken evimize giren hırsızlar fiziksel şeylerden çok huzurumuzu çaldılar. Yaprak kıpırdasa havlayan köpeğimiz Marlon ’u ilaçlı mama verip, gözlerine sprey sıkarak etkisiz hale getirmişler. Kedimiz Behlül feryat figan kapımızı tırmalayarak bağırıp çağırırken gerçekte bizi uyandırmaya çalışıyormuş. Sabahın erken saatinde, uyku sersemi ‘mutfak kapısını açık unuttum illaki ’ dedim önce… Daha Sonra kapının önüne atılmış cüzdan falan filan derken durumu anladım. Sabah 06.41 ’de algı ettiğim durumun sonunda aradığım Urla Jandarma Komutanlığı ekipleri dakikalar içinde evimizdeydi. Komşularımız, Urla ’daki dostlarımız bütün gün bizimle birlikteydiler.

‘ZARIF HIRSIZLARMIŞ ’

Evine yüzüne çorap geçirmiş 2 kişinin girdiğini gösteren İclal Açık Fikirli, “Duymadık Demeyin” yoluyla özellikle tatil yöresinde yaşayanları uyardı ve “Cümbür Cemaat özellikle panjurlarına ve alarm sistemine fazla uyarı etsin. Çantam aşağı kattaydı. Onun içinden bir şeyler ve bundan başka ehliyetimi almışlar. Sonradan hiçbir şeye dokunmadan kapıları açık bırakıp gitmişler. Muhtemelen kimliği görünce kim olduğumu görüp çıktılar. Kibar hırsızlarmış. Bilgisayarımı, laptop ’ımı filan almamış. Cüzdanı da kapının yanında atmışlar. Yukarı çıkmamış olmaları, köpeği zehirlememiş olmalarına fazla mutluyum” dedi. (Posta)