İddiaya göre Vatan Şaşmaz, Filiz Aker ’in parasını batırmış!

İddiaya göre Vatan Şaşmaz, Filiz Aker ’in parasını batırmış!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Vatan Yanılmaz ’ın Forex ’de ‘yatırım yapacağım ’ vaadiyle Filiz Aker ’den 1 milyon dolar borç aldığı ve parayı batırdığı öne sürüldü.

Milliyet ’deri Emrah Akçaay ’ın haberine kadar Aker ’e “Sana ödeme yapmayacağım” dediği için Muhakkak ’ın öldürüldüğü iddia edildi. öte taraftan Filiz Aker ’in Muhakkak ’la bir yıldır yasak aşk yaşadığı, Aker ’in takriben üç ay önce intihar girişiminde bulunduğu da dile getirildi.

Tanıklar anlattı

Olay esnasında otelde olan Türk oyuncu Emrah Yılmaz yaşananları anlattı. Yılmaz, “Çin ’den İstanbul ’a geldim. Yakın dostum Ahmet Altınbaşak ve eşi Dora beni otele eğlence etti. Filiz Bayan da geldiğimde oradaydı. Kendisiyle iki saat kadar oturduk. Şarap içip sohbet ettik. sonradan kendisine bir mesaj geldi. Bizden müsaade isteyip odasına çıktı. Bir aya yakındır bu otelde kalıyormuş galiba. Sırası Gelmişken ‘Misafirlerime iyi bak, geleceğim ’ dedi. Aradan uzun zaman geçti. Gelmeyince yeğeni Dora merak etti. Otel odasına çıktık. Fakat kapı kapalıydı, ses gelmeyince emniyet kapıyı kırdı. İçeri girildiğinde Vatan Şaşmaz ve Filiz Hanım ’ı ölü olarak gördük” dedi.

‘Aramız fazla iyiydi ’

Otele gelen oyuncu Saruhan Hünel ise, “Fazla şaşkınım. Vatan ve Filiz ’le aramız fazla iyiydi. İyi dosttuk. Böyle bir olay nasıl oldu anlamadım. Denilene kadar dört kurşun sesi duyulmuş. Vatan ’ın sırtından ve kafasından vurulduğu söyleniyor” biçiminde izah etme yaptı.