İkimizin Yerine 9 Haziran Pazar 275. Bölüm Özeti Yayınlandı!

İkimizin Yerine 9 Haziran Pazar 275. Bölüm Özeti Yayınlandı!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

İkimizin Yerine dizisi 275. bölümde neler olacak? Jagdish ve Shiv arasında kuytu bir savaş hüküm sürüyordur. İkili birbirlerine itiraf etmeseler de Anandi konusunda uzlaşamıyorlardır. Jagdish pişmanlıklarıyla, Shiv de kaybetme korkusuyla yaşar. Bakalım ikili aralarında fırtınalar kopacak mı?

JAGDİSH VE SHİV ’İN BAKIMLI SAVAŞI! Kanal 7 ekranlarının sevilen dizilerinden İkimizin Yerine 9 Haziran Pazar günü 275. bölümüyle birlikte izleyicilerin karşısına çıkacak. Videodan Pazar günü yayınlanacak bölümün özet görüntülerini izleyebilirsiniz. Bu bölümde yaşanacakların detayını ise haberimizde bulabilirsiniz.

İkimizin Yerine ’de Anandi ve Shiv arasındaki ilişki gitgide güçlenir. Anandi geleceğinde sadece Shiv ’i gördüğünü her fırsatta dile getirir. Jagdish artık geçmişteki bir hatıra olarak varlığını sürdürür.

Jagdish hem ailesi ayrıca de Anandi göre yalnız bırakılır. Hayatı epeyce belirsiz bir hal alan Jagdish ne yapacağını şaşırmış durumdadır. Jagdish, evinden yemek yemek çalıp hasar verdiği köylüye bir iyilik yapar ve onun işlerini toparlayarak kazanç elde etmesini sağlar. Bu sayede Shiv ’in karşısına çıkar ve köylülerin kendisi hakkındaki övgüleriyle gururlanır. Jagdish ve Shiv aralarında bakımlı bir savaş başlar. Bu savaşta kim şampiyon gelecek?

Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram batmış hayatı konu bölge ‘İkimizin Yerine ’ her gün 16.00 ’da Kanal 7 ekranlarında…