İlhan Mansız hakkında bomba gerçek! Survivor ’da İlhan, Berna ’ya hangi teklifi yaptı?

İlhan Mansız hakkında bomba gerçek! Survivor ’da İlhan, Berna ’ya hangi teklifi yaptı?

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Survivor 2017 ’de yarı finalistler arasında giremeyen İlhan Mansız ile Berna Keklikler, otomobil ödülünde aleyhinde karşıya gelmişti. Berna, ödülü kazanarak Porsche ’nin sahibi olmuştu. Ödül oyunu ile ilgili haberimiz için lütfen tıklayınız...

İlhan Mansız ile ilgili bir reel yeni ortaya çıktı. İlhan Mansız ’ın Berna ’ya ‘Kazanırsam diğer otomobil ödülümü sana veririm ’ şeklinde konuştu ortaya çıktı.

Survivor ’da sempatisiyle büyük beğeni toplayan İlhan Mansız ’ın bu tavrı alkış aldı.  Bu olayı ortaya çıkartan birey ise Hakan Hatipoğlu.

TV8 ’de ekranlara gelen ‘Survivor Panoroma ’ programında yorumculuk yapan Hakan Hatipoğlu, İlhan Mansız ’la ilgili bomba bir gerçeği açıkladı.

Hakan Hatipoğlu, Kıbrıs finalleri öncesi yarışmaya veda eden eski futbolcu İlhan Mansız ’ın, Survivor ’da geçtiğimiz günlerde elenen Bernan Keklikler ’e duygulandıran bir teklifte bulunduğunu söyledi.

Hakan Hatipoğlu, dün Survivor Panoroma ’ya katılan Berna Keklikler ’in kuliste sohbet ederken kazandığı otomobil ödülünü ne yapacağı konusundaki görüşlerini söylerken kayda değer bir itirafta bulunduğunu söyledi. Berna Keklikler ’in yapılan sohbet sırasında, sosyal medyada İlhan Mansız ’ın otomobil ödülünü Berna ’ya bile bile verdiği şeklindeki konuya değinerek “İlhan Mansız mükemmel yarıştı, fakat ben kazandım” dedi.

“KAZANIRSAM, DIĞER ARABA ÖDÜLÜNÜ SANA VERİRİM”
Hakan Haitipoğlu ’yla kulis içerisinde konuşmaya devamlı Berna Keklikler, Hakan Hatipoğlu ’na, İlhan Mansız ’ın bana araba ödülü öncesi yanıma gelerek “Bu arabayı ben kazanırsam, daha önce kazandığım otomobil ödülünü sana veririm.” dediğini belirtti. İlhan Mansız ’ın daha önce kazandığı araba 110 bin TL değerindeyken Berna ’nın kazandığı otomobil ise 450.000 TL layık.