İlyas Yalçıntaş ’ın klip güzeli dikkatleri çekiyor!

İlyas Yalçıntaş ’ın klip güzeli dikkatleri çekiyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

“İNCİR” ŞARKISI İLE BÜYÜK SES GETİREN İLYAS YALÇINTAŞ ’IN YENİ GÖZDESİ DIKKAT ÇEKTİ!..

Son dönemin en sevilen yakışıklı ve başarılı şarkıcısı İlyas Yalçıntaş, “İçimdeki Duman” şarkısının klibinde oynayan güzelle Atina ’da tesadüf eseri tanışmış ve onu ikna etmiş.

Bir yarışmada söylediği “İncir” isimli şarkısı ile hoş bir çıkış yakalayan İlyas Yalçıntaş, geçtiğimiz ay DMC etiketiyle yayınladığı albümünün ikinci video klibini “İçimdeki Duman”a çekti.

Düzenlemesi Febyo Taşel ’e, Söz ve müziği İlyas Yalçıntaş ’a ait olan, albüme de isim veren “İçimdeki Duman”ın video klibi Atina ’da Hasan Kuyucu yönetmenliğinde çekildi.

KLİP KIZINI ATİNA ’DA BULMUŞ

Dijital mecralarda epeyce hit olan şarkının çekim hikayesi epeyce garip; İlyas Yalçıntaş çekimden bir gün önce Atina ’da bir mekanda karşılaştığı ve klibin senaryosuna yerinde olacağını düşündüğü Ukraynalı güzel Anya Hoffman ’ı klipte oynaması için ikna ediyor.

10 yıldır Atina ’da yaşamış Anya ’nın teklifi kabul etmesi üstüne klip setinde şartların değişmesi yapılarak çekimler tamamlanıyor. Program Metni gereği romantik sahnelerin yoğun olduğu “İçimdeki Duman”ın video klibi bugünden itibaren bütün müzik kanallarındaki yerini aldı.