İşte Zuhal Topal ’ın annesi… 3 kuşak bir arada…

İşte Zuhal Topal ’ın annesi… 3 kuşak bir arada…

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Topal, takipçileriyle instagram ’dan paylaştığı fotoğrafına yazdığı notla, takipçilerini duygulandırdı.

Bu arada Zuhal Topal ’ın annesinin ne değin genç ve güzel olduğunu söyleyen takipçileri, Topal ’ı, annesine benzetti.

Kızı Lina ’nın da şirin halleriyle yer aldığı fotoğrafa beğeni ve açıklama yağıyor.

İşte Zuhal Topal ’ın hissi notu ve annesi ile pozu:

Öncelikle anneciğimin almak üzere;tüm annelerin,anne adaylarının,güya annelerin,doğurmamış fakat annelik yapmış annelerin,melek olup gitmiş anne hasreti çekenlerin ve ast kendimin #annelergünükutluolsun💐Hakkınız ödenmez,sevgimizi anlatmaya kelimeler yetmez Allah sizi başımızdan yetersiz etmesin🙏 #bugunbizimgunumuz #annehakkıödenmez #mothersday #happysunday #pazarkeyfi

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

Zuhal Topal Türk sinema tiyatro ve dizi oyuncusudur. 23 Eylül 1976 yılında İstanbul ’da doğmuştur. Tiyatro oyunculuğu ilk olarak edinmek üzere, dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır.

Üniversite sınavlarında Mimarlık Fakültesi iç dekorasyon bölümünü ve bununla birlikte yetenek sınavıyla Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümünü kazandı. Ekranla ilk tanışması ise 1994 yılında Kandemir Konduk ’un “Palavra Aşklar” adlı dizisiyle Show Tv ’de gerçekleşti.

Zuhal Topal bir çok reklam filmi ve değişik organizasyonlarda yer aldı, çoğu tv dizisinde, reklam filminde, tiyatro sahnelerinde oyunculuk, dublaj sanatçılığı ve tv sunuculuğu yaptı.

Sihirli Annem dizisinde “Suzan” adlı karakter ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. ATV ’de yayınlanan Selena adlı dizide “Fitnat Korkmaz” adında kötü bir müdüreyi oynayan Zuhal Topal, Şarkı Bildirmek Gerekli adlı yarışmada koçu İlhan Şeşen ile yarışmış; insanlar ve jüri kadar birinciliği hak etmiştir.

Esra Erol ’un programını devralarak 24 Ağustos 2009 tarihinden itibaren 2011 yılına değin Star TV ’de yayınlanan “Zuhal Topal ’la Evlilik” adlı evlilik programı sunuculuğunu yaptı. 2011 – 2013 yılları arasında TRT ’de yayınlanan “Avrupa Avrupa” adlı dizide (Nermin Beceren) rolünü canlandırdı.

2012 yılında TRT 1 ’de Hayata Dair adlı programı sundu. 2012 yılında Kanal D ’de yayınlanan “ İçin Bir Dakika” adlı müsabaka programını sundu. 2014 yılında Kanal D ’de hafta içi her gün saat 13.30 ’da ekrana gelen “Herkes” adlı müsabaka programının sunuculuğunu yaptı.

Zuhal Topal, 27 Ağustos 2008 tarihinde şarkıcı ve müzisyen Korhan Saygıner ile evlendi. Lina (d.1 Kasım 2013) adında bir kızı vardır.

Zuhal Topal, 17 Eylül 2015 tarihinden 17 Ağustos 2016 tarihinde kadar Fox TV ’de izdivaç programı sundu. Sunuculuğu oyunculuktan daha çok tervih etmeye başlayan Zuhal Topal, son olarak Fox TV ’de yemek yarışması sunmaya başlamıştır.