İzel – Çelik – Ercan ’ın neden dağıldığı ortaya çıktı! Eser Yenenler, İzel ’in fobisiyle fena dalgasını geçti!

İzel – Çelik – Ercan ’ın neden dağıldığı ortaya çıktı! Eser Yenenler, İzel ’in fobisiyle fena dalgasını geçti!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Bir döneme damgasını vuran isimlerden şarkıcı İzel, Eser Yenenler Show programının 3 Mayıs Cuma gecesi ekrana gelen Eser Yenenler Show programının 21. bölümünün konuğu oldu.

Eser Yenenler sorduğu sorularla İzel ’i bir hayli sıkıştırdı. İzel, kendisinde kozmetik hastalığı olduğunu ve cebinde ne dek para varsa onu kozmetiğe yatırdığını söyledi.

İzel, sabah saat 05 sıralarında cin gibi olduğunu ve konuşacak, dertleşecek kimse olmamasından dert yandı.

Ünlü şarkıcı, en hoş paylaşımlarını sabahleyin erken saatlerde yaptığını açıklama etti.

İzel, sabah saat 08.00 ’de yattığını ve öğlen 13.00 – 14.00 gibi kalktığını söyledi. Gece sahne aldığı için uyuma düzeninin uzun süredir bu şekilde olduğunu ifade eden etti.

İZEL – ÇELİK – ERCAN NIÇIN AYRILDI?

İzel, Çelik, Ercan grubunun neden dağıldığı sorusu da soruldu. İzel, “Çelik bi toplantı istedi. Her şey hoş gidiyordu. O zamanki yapımcımız Ali Rıza Türker idi. Çelik terketmek istediğini söyledi. Biz de İzel, Ercan olarak devam ederiz diye konuştuk. İyi ancak de ayrılmış, iki erkek birazcık can sıkıntısı yaratıyor. üstelik birden meşhur olunca kaldıramıyor insan. Sonradan biz bir tane İzel-Ercan yaptık. Biz de ayrıldık. Amip gibi dağılıyoruz, bölüne bölüne. Daha Sonra ben ‘yapmayayım ’ dedim, alışmışım onlara sırtımı onlara dayamaya. Daha Sonra Ercan ‘devam edeceksin biz destek olacağız ’ dedi” biçiminde konuştu.

İZEL ’İN YILAN FOBİSİ

Eser Yenenler, en büyük fobisini sorunca İzel, “İsmini söylersen firar etmek zorunda kalırım. Bir sürüngen” diye konuştu. İzel, yılan adını dinlemek bile istemiyordu lakin Eser Yenenler esprileriyle meşhur şarkıcıyı oldukça sıkıştırdı.

İzel, “Var mı böyle enkaz fobisi olan” diye konuşunca, bir izleyici “Yılan” diye bağırdı ve İzel çığlık attı. Meşhur şarcıkı soruyu niye sorduğunu da sorguladı. O anları videodan izleyebilirsiniz.