Kadın 64. bölüm sezon finali 2. fragmanında kaza göz göre göre geldi

Kadın 64. bölüm sezon finali 2. fragmanında kaza göz göre göre geldi

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Kadın dizisinin 64. bölümünde olay var… Özge Özpirinçci ’nin canlandırdığı Bahar karakterinin aniden yere düşmesi üzerine Arif, Hatice ve Sarp hep birlikte araç ile Bahar ’ı hastaneye yetiştirmeye çalışıyorlar. Direksiyonda Arif var. Araç ile yolda fazla hızla gidiyorlar fakat umulmadık bir kaza meydana geliyor. Ana şok ise kazadan sonradan bir kamyonun gelip de onların arabasına çarpması. Kamyon Hatice ve Sarp ’ın olduğu taraftan çarpıyor. Bu kaza sonrası dizide ölen olacak mı merakla bekleniyor.

Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Benni Yıldırımlar, Seray Kaya ve Feyyaz Duman gibi önemli isimlerin kadrosunda yer aldığı Kadın dizisinin 64. bölümünde manâlı gelişmeler izleyicileri bekliyor.

Kadın sezon finaliyle 28 Mayıs Salı akşamı Fox TV ekranında olacak.

İşte 64. bölümde yaşanacakların detayı:

Emre ’nin Arda ’yı getirmesi üstüne Ceyda en mutlu günlerinden birini yaşar. Arda ve Emre ’yi bir arada bakmak onu keza sevindirmiş, hem de duygulandırmıştır. Sevimli bu kere her şeyden habersiz iyi bir şeye vesile olmuştur.

Fotoğraf olayından sonradan bundan böyle Şirin ’in yaptıklarını daha pozitif kaldıramayan Enver ise Sevimli ’e büyük bir rest çeker. Bunun sonucunda Şirin ’in yapacağı ve herkeste büyük bir şok etkisi yaratacak şey ne olacak?

Bahar ’ın birden yolda bayıldığını görebilen Sarp, Arif ve Hatice çok korkmuştur. Herkesin aklında ise tek bir soru vardır; Bahar ’ın hastalığı her yerde mı nüksedecek? Panik içinde hastaneye gitmek için yola çıkmaları üzerine yaşanacak korkunç sürpriz ise kimi, nasıl etkileyecektir?