Kadın dizisinin Bahar ’ı Özge Özpirinçci ’den güldüren paylaşım!

Kadın dizisinin Bahar ’ı Özge Özpirinçci ’den güldüren paylaşım!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Paylaşımına “Sete gidiyorumdur” notunu düşen Özpirinçci ’nin bu yorumu, görenleri güldürdü.

Ünlü oyuncunun fotoğrafına Berrak Tüzünataç, Meriç Aral ’ın kahkaha yorumları uyarı çekerken, oyuncu Aydan Taş ’ın fotoğraftaki haline “Kırmızı halın gözümden kaçmadı 🤓 hızını kesmeden L.A git derim ( oscar heykelcikli ıcon işareti” yorumunu yaptığı görülüyor.

Yere serilen örtünün üzerinde duran ata binen Özge Özpirinçci ’nin ayağındaki çizmelere de uyarı çeken yorumlar yapılıyor.

Ünlü oyuncunun bu garip fotoğrafı ve yaptığı açıklama, bir kaç saat içinde 55 binden artı beğeni aldı.

İşte Özge Özpirinçci ’nin o paylaşımı:

Sete gidiyorumdur… 🐎

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ KİMDİR?

Özge Özpirinçci, 1 Nisan 1986, İstanbul ’da doğmuştur.İlkokul ve ortaokulu İstanbul ’da okudu. Lise eğitiminde AFS programı ile bir yıl Amerika Birleşik Devletleri ’nde okudu.Daha sonradan Sabancı Üniversitesi Idare Bilimleri bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Annesi İngilizce öğretmenidir. Başlangıçta Cesaretin Var mı Aşka ve Kavak Yelleri dizilerinde oynadı.Ayrıca Eti Browni ve Algida Cornetto reklamlarında da oynadı.

Şirin yüzü ve sempatik oyunculuğu ile iyi meslek çıkaran genç oyuncu Kavak Yelleri dizisinde uçuk kaçık lakin bir o kadar da aklıselim kanser hastası bir kız olan Ada ’yı canlandırmaktaydı. Bu dizide beş bölüm oynadı.

Show Tv ’de yayınlanan duygusal, dram gençlik dizisi Melekler Korusun ’da Ipekli Taşkır adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynadı. Dizi 73. Bölümü ile son kere ekranlarda görüldü. Özpirinçci, keza 2010 yılında vizyona giren Zülfü Livaneli ’nin yönettiği Veda filminde Fikriye Hanım karakterini oynamıştır.

Ayrıca 2010 ’da Show Tv kanalında yayınlanan ve 11. Bölümü ile yayınından kaldırılan Deli Saraylı isimli dizide altı dil haberdar olan “Dilruba” karakterini canlandırmaktaydı.Anadolu Kartalları filminde Üstteğmen Ayşe Dinçer ’i canlandırdı.

ATV ’de yayınlanan Al Yazmalım dizisinde ise baş rol olan Asiye karakterini oynamıştır ve TRT Okul ’da yayınlanan Toplu Yaşam adlı programda sunuculuk yaptı.

Kayıp filminde de rol almıştır. Aramızda Kalsın adlı dizide Ihtişam karakterini canlandırmıştır. 2014 yılında çekilen Karmakarışık Kaset filminin başrol oyuncusu İrem karakterini canlandırmıştır. 2015 yılı Şubat ayında başlayan Aşk Baştan dizisinde Zeynep karakterini canlandırmıştır.

29 Kasım 2015 akşamı gerçekleştirilen 42. Altın Kelebek Ödülleri ’nde En İyi Kadın Komedi Oyuncusu ödülünü kazanmıştır. Buğra Gülsoy ile Acı Tatlı Ekşi filminde başrolde oynamıştır. Güzel oyuncu şuan Bayan dizisinde başrolde oynamaktadır.

12 Nisan 2013 tarihinde Engin Altan Düzyatan ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımlarını atmışlardır. 2013 yılında müşterek karar vererek ayrılmışlardır.