Kadın dizisinin oyuncularına İspanyol basınından büyük ilgi

Kadın dizisinin oyuncularına İspanyol basınından büyük ilgi

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Başrollerinde Beren Gökyıldız, Buğra Gülsoy ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun oynadıkları, Med Yapım imzalı Kızım dizisi, bu akşam yayınlanacak son bölümüyle ekrana gelecek.

Dizinin bir sezon daha devam edeceği düşünülüyordu ama beklenen olmadı. Final kararı izleyenleri de üzdü.

Kore dizisinden uyarlama olan Kızım dizisinde, amansız bir hastalığa yakalanan ve annesi göre terkedilen bir kızın, babasını bulup onunla verdiği yaşam mücadelesi anlatıyordu.

İlk bölümleriyle büyük alaka çeken dizi, bölümler ilerledikçe benzer ilgiyi göremedi ne eyvah ki.

Dizi bu akşam ekrana gelecek olan 34. bölümüyle final yapacak. Finalde izleyiciyi mutlu son bekliyor. Demir ve Candan bu kere doğrusu evlenirken, Uğur ve Sevgi ile birlikte çifte düğün yapıyorlar.

Final sahnesinin çekiminin arkasından Leyla Lydia Tuğutlu, bugün instagram sayfasından diziye veda mesajı yayınladı. Tuğutlu, setin son gününden ve daha önceki çekimlerden kareleri de hesabında paylaştı ve şunları yazdı:

“Bu akşam son defa buluşuyoruz..ilk set günü daha dün gibi..biz sevginin ve aile olmanın her şeyin üstesinden gelebileceğini anlattık bu yolculukta..enerjisi kalbi hoş, yetenekli bir ekiple çalışabildiğim için fazla şanslıyım..emeklerinize afiyet..@medyapimresmi ailesine ve bizi 34 birim boyunca her cuma evlerine misafir eden sizlere sonsuz teşekkürler desteğiniz bizim için çok değerli..💕 #kızım”

Dizinin çekimlerinin bitmesinden sonra tüm oyuncular, teknik takım ve Med Üretim’ın sahibi Fatih Aksoy’un da olduğu küçük bir parti verildi ve pasta kesildi. Leyla Lydia Tuğutlu, o anın fotoğrafını da instagram’da paylaştı.

İşte o paylaşım: