Kalk Gidelim 73. bölüm sezon finali 2. fragmanı yayınlandı!

Kalk Gidelim 73. bölüm sezon finali 2. fragmanı yayınlandı!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Eyüp Üstün ’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin canlandırmakta. Kalk Gidelim dizisi 1 Haziran Cumartesi günü ekrana gelecek 73. bölümüyle birlikte sezon finali yaparak yaz arası verecek. Videodan 73. bölümden 2. fragmanı izleyebilirsiniz.

TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenilen, artist oyuncu kadrosuyla izleyicilerine aile olmayı şen bir şekilde aktaran aile komedi dizisi ‘Kalk Gidelim ’ sezon finaliyle ekrana geliyor.

Sevilen dizi “Kalk Gidelim” in 73. birim sezon finalinde neler olacak?

Seyfettin ve Mustafa Ali cet yadigarı baba evini kaybetmemek için ellerinden geleni yapsalar da Dal sülalesinin eve ve araziye iki taraflı bir takım fertleri fiyatı yükselttikçe yükseltirler. Evin akıbetini köydeki cümbür cemaat öğrenir. Sefer, Meryem ve diğer köylüler de kendilerince destek etmenin yollarını ararlar. Şakir de kendi yöntemleriyle gerekli parayı bulmaya çalışır. Öteki yanlamasına Nusrettin ve Celil ’i Seyfettin ve Mustafa Ali ikna etmeye çalışsalar da nafiledir.

Dedelerini gözü yaşlı ve çaresiz görebilen torunlar Samim, Halim ve Canberk de ellerinden geleni yaparlar. Evi kurtarma macerasında gerek Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil gerekse çocukları ummadıkları bazı durumlarla karşılaşırlar. Doğup büyüdükleri, zora fikir sığındıkları baba ocağı adım adım elden bu vesileyle Sevda, Hatice, Nurcan ve Nuriye de ellerini taşın altına koyup harekete geçerler. Hacı Hüseyin ’in başlarında olduğu evleri elden çıkmasın diye bütün halk müziği topyekûn seferber olmuş bir şekilde hareket etse de Nusrettin ve Celil ’in inadını kırmakta zorlanacaklardır.