Kalk Gidelim 73. bölüm sezon finalinde Seyfettin ve Mustafa Ali ’nin beklemediği oluyor!

Kalk Gidelim 73. bölüm sezon finalinde Seyfettin ve Mustafa Ali ’nin beklemediği oluyor!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

Eyüp Üstün ’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı, Erkan Sever ve Hayrettin canlandırmakta. Kalk Gidelim dizisi 1 Haziran Cumartesi günü ekrana gelecek 73. bölümüyle birlikte sezon finali yaparak yaz arası verecek.

TRT 1 ekranlarında büyük ilgiyle izlenilen, sanatçı oyuncu kadrosuyla izleyicilerine aile olmayı keyifli bir şekilde aktaran aile komedi dizisi ‘Kalk Gidelim ’ sezon finaliyle ekrana geliyor.

Sevilen dizi “Kalk Gidelim” in 73. bölüm sezon finalinde neler olacak?

Seyfettin ve Mustafa Ali soy yadigarı baba evini kaybetmemek için ellerinden geleni yapsalar da Dal sülalesinin eve ve araziye müşterek bir takım fertleri fiyatı yükselttikçe yükseltirler. Evin akıbetini köydeki herkes öğrenir. Sefer, Meryem ve diğer köylüler de kendilerince takviye etmenin yollarını ararlar. Şakir de kendi yöntemleriyle zorunlu parayı bulmaya çalışır. Diğer yanlamasına Nusrettin ve Celil ’i Seyfettin ve Mustafa Ali ikna etmeye çalışsalar da nafiledir.

Dedelerini ağlamaklı ve çaresiz görebilen torunlar Samim, Halim ve Canberk de ellerinden geleni yaparlar. Evi kurtarma macerasında lüzum Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil gerekse çocukları ummadıkları bazı durumlarla karşılaşırlar. Doğup büyüdükleri, zora zihin sığındıkları baba ocağı peyderpey elden bu arada Sevda, Hatice, Nurcan ve Nuriye de ellerini taşın altına koyup harekete geçerler. Hacı Hüseyin ’in başlarında olduğu evleri elden çıkmasın diye tüm millet topyekûn seferber olmuş bir şekilde hareket etse de Nusrettin ve Celil ’in inadını kırmakta zorlanacaklardır.

Kalk Gidelim sezon finali fragmanı:

Dizide başroller açık havada Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Belli Gürsoy, Kerem Kupacı, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Andrey Stan, İlayda Okumuş, Ece Aydemir, Sena Çakır, Alper Saylık, Övünç Seyit Yaran, Nilay Deniz, Cem Belevi, Can Kıran,  Alican Kültürlü ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Kalk Gidelim Sezon Finaliyle 1 Haziran Cumartesi saat 20.30 ’da TRT 1 ’de!