Kanal 7 ’de 5 yıldır devam eden Elif dizisi 10 Haziran Pazartesi final yapıyor!

Kanal 7 ’de 5 yıldır devam eden Elif dizisi 10 Haziran Pazartesi final yapıyor!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Elif dizisi final yapıyor! 10 Haziran Pazartesi final bölümünde neler olacak?

Kanal 7 ekranlarında uzun süredir devam etmekte olan Elif dizisi, 10 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.50 ’de ekrana gelecek olan 940. bölümüyle birlikte final yaparak hayranlarına veda edecek. Dizinin final bölümünden birincil bilgiler geldi.

Beş yıldır Kanal 7 ekranlarından izleyici karşısına gelen Elif son bölümüyle izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Minik Elif ve annesinin yaşadıklarıyla izleyicilerin içini ısıtan Elif final bölümüyle sevenlerine soluksuz dakikalar yaşatacak.

Peki 940. final bölümünde neler yaşanacak?

Kerem Mahir ’in Değer ’in oğlu olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. Bu durumu kabullenemeyen Kerem Mahir ’le ağız dalaşı eder. Hışımla Değer ’in yanına giden Kerem onunla yüzleşmek ister. Mahir Kıymet ’i arayarak bir lahza önce konağı terk etmesini söyler. Gözü dönen Kıymet eline aile yadigarı silahı alarak Melek ’i etkisiz ayla getirir ve Macide ’yi depoya götürür.

Konağa gelen Kerem annesinin çığlıklarını duyar ve soluğu depoda alır. Mahir kötü bir şeylerin olacağını düşünerek polise haber verir. Elif ise polislerin geldiğini görüp korkarak evden kaçar. Elif çaresizce sokaklarda dolaşırken bir anda bir araç yanına durur ve ona bir el uzanır. Değer ise Kerem ve Macide ’yle depoda yüzleşir. Bütün yaptıklarının geçmişin intikamı olduğunu söyleyen Değer ’in silahı alev alır. Beş yıldır izleyicilerini nefes nefese bırakan Elif kahramanlarını neler bekliyor?

Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin Erkul

Uygulayıcı Yapımcı: Nuri Öz

Görüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk Harmanya

Oyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Bariz, Nur Gürkan; Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Işine Düşkün, Adalet Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan Oral