Kardeşim Benim 2 filminin setinde korkutan silah sesleri

Kardeşim Benim 2 filminin setinde korkutan silah sesleri

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Burak Özçivit ile Murat Boz ’u buluşturan Kardeşim Benim 2 filminin setinde büyük panik yaşandı.

Fahriye Evcen ile ihtişamlı bir düğünle evlenen Burak Özçivit, balayı için Maldivler ’e gitmiş, kısa sürede geri dönmüştü. Balayı biten yakışıklı oyuncu Kardeşim Benim 2 filmi için Murat Boz ile bir defa daha kamera karşısına geçerken, film setinden gelen yoğun tabanca sesleri vatandaşları endişelendirdi. Paniğe kapılan vatandaşlar seslerin setten geldiğini öğrenince kuytu bir nefes aldı.

ÖZÇİVİT BAYRAMİÇ ’E GELDİ

Yapımcılığını Taff ’ın, yönetmenliğini Mert Baykal ’ın, senaryosunu ise Zafer Külünk ’ün yaptığı “Kardeşim Benim 2” filminin Bayramiç ’teki çekimleri Hacıkayyum Çamlığı bölgesi ile Türkmen Mezarlığı ’nda başladı. Fahriye Evcen ile evlenerek Maldiv Adaları ’na tatile giden meşhur oyuncu Burak Özçivit, çekimler balayından döner dönmez Çanakkale ’nin Bayramiç ilçesine geldi.

SİLAH SESLERİ PANİĞE NIÇIN OLDU

Film setin önünde uzun kuyruklar yaratıcı Bayramiçli kızlar, Burak Özçivit ve Murat Boz ’la fotoğraf çektirmek için az daha birbirleriyle yarıştı. “Kardeşim Benim 2” filminin çekimleri sırasında film setinde gelen yoğun tabanca sesleri vatandaşları endişelendirdi.

Paniğe kapılan vatandaşlar tabanca seslerinin “Kardeşim Benim 2” film setinden geldiğini öğrenmesiyle sıcacık bir nefes aldı.