Kaybolan Çiçekler programı sayesinde Şeref bebek bulundu

Kaybolan Çiçekler programı sayesinde Şeref bebek bulundu

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

KAYBOLAN ÇİÇEKLER KAÇIRILAN ITIBAR BEBEĞİ BULDU

Fox ’ta her sabah saat 10.00 ’da yayınlanan Kaybolan Çiçekler, 9 Haziran 2016 ’dan beri baba Ümit Lekesiz kadar kaçırılan Haysiyet bebeği 10 ay sonradan annesine kavuşturdu.
Kocası Ümit Lekesiz kadar kaçırılan 2,5 yaşındaki oğlu Haysiyet ’i 10 aydır göremeyen anne Gülçin Lekesiz ’in özlemi ‘Kaybolan Çiçekler ’ sayesinde dindi.

Canlı yayında Büyükbaba Haysiyet beyin evine artan bir şekilde 10 aydır görmediği yavrusuna kavuşmanın arzusuyla bekleyen anne Gülçin Lekesiz ve oğlunun kavuşması herkesi sevinç gözyaşlarına boğdu. Bu Nedenle Kaybolan Çiçekler 68 programda 26 kayıp çocuğu istek ve umutla bekleyen ailelerine kavuşturmuş oldu.

1 AYDIR KAYIP
Kaybolan Çiçekler 1 aydır kayıp olan Ceren Kopar ’ın da izini sürmeye devam ediyor.
Lise 2. derslik öğrencisi olan 17 yaşındaki Ceren Kopar 20 Mart sabahı her zamanki gibi okula gitmek için hazırlanıp evden çıktı ve yeniden kendisinden haber alınamadı. Ceren ’in kaybolmasıyla ilgili Kaybolan Çiçekler programına başvuruda yer alan anne Demet Kopar ve baba Dursun Kopar kızlarının bulunması için çağrıda bulundu.

2 GÜN ÖNCE VEDALAŞTI
Kaybolan Çiçekler programında kızlarını arayan anne ve baba Ceren ’in arkadaşlarını tanımadıklarını dile getirdi.
Kızlarının yaşadıklarıyla ilgili ailenin veri sahibi olmaması ünlü spiker İnci Ertuğrul ’u şaşırttı. Programa bağlanan Ceren ’in arkadaşları başlıca sakin yapıda bir insan olduğunu ve kaybolmadan 2 gün önce onlarla vedalaştığı söyledi. Ceren ’in abisiyle 2 yıldır konuşmadığını ona abisinin evde kavga esnasında bıçak çektiğini olanlar karşısında canına kıymayı düşündüğünü de sözlerine ekledi.

SOSYAL MEDYA KURBANI MI ?
Ankara Eryaman ’da yaşamış ve 20 Mart ’tan bu yandan kayıp olan Ceren Kopar ’ın 19 Ocak günü Facebook üzerinden Feyza isimli sosyal medya arkadaşına “Beni öldürecekler” yazdığı ortaya çıktı. Feyza ’nın kim öldürecek, neden öldürecek sorularına Ceren; “yapacaklar, ciddiyim”, “canımı yakacak fazla kötü” yanıtlarını verdi. Ama Feyza ’nın tüm ısrarına rağmen kimin kendisini öldürmek istediğini söylemedi. Feyza bu genç ile internet üzerinden görüştüğünü, gencin Ceren ’den haberi olmadığını söylediğini anlattı.

CEREN ’İN KAYBOLUŞUNDAKİ SIR ECE ABLA MI?
Ceren, bu yıl başından sonra Ece isimli bir kadınla sosyal medyada dostluk kurdu. Annesi Demet ‘e kesintisiz Ece abla diye anlattığı 23 yaşındaki kadın, kaybolmadan 3 hafta önce Ceren ’in okuluna da gitti. Endişeli aile kızlarının kaybolmasında parmağı olabileceği düşüncesiyle soyadını ve telefon numarasını bilmedikleri Ece ’den şikayetçi oldu. Bütün bu iddialar üstüne canlı yayına bağlanan Ece bayan, Ceren ile 8 Mart ’tan beri konuşmuyoruz. 25 Şubat onun doğum günü fazla hoş bir doğum günü geçirdi mutluydu bütün aile o gün yığılmış daha sonra abisi ona şantaj yerine getirmek için kullandığı uygun olmayan fotoğraflarını aileye göstermiş. Bunlar yaşandıktan sonradan bana abisinin her şeyi mahvettiğini söyledi.