Kerem Alışık ’ın aynı dizide rol alan oğlu Sadri Alışık ile abi-kardeş halleri!

Kerem Alışık ’ın aynı dizide rol alan oğlu Sadri Alışık ile abi-kardeş halleri!

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

3-9 Haziran 2019 haftalık burç yorumlarını Yıldızbilim uzmanı Hande Kazanova cevapla.tv kameralarına anlattı. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? Hande Kazanova ’nın haftalık genel değerlendirmesiyle ilgili bütün detayları videoda bulabilirsiniz.

Hem Kazanova aşağıdaki konulara da uyarı çekmekte:

İletişimi yüksek haftalardan bir her birine olacak ve bayrama bu etkilerle giriyoruz. Arife günü, öğle saatlerinde İkizler Burcu ’nda bir Yeniay gerçekleşecek.

Hareketli olup, yakın çevremizde olan olaylara kendimizi daha pozitif verebileceğiz. Olup bitenleri merak etmekten ve öğrenmekten keyif duyacağımız bir dönem olacak. Salı günü Merkür, Yengeç Burcu ’na geçebilir.

İletişimsel konular siklet kazanacak ama bu alanlarda daha şehvetli hareket edeceğiz. Bu hafta cuma Günü fazla hoş olacak. Pazar günü bağışıklık sisteminizi kuvvetli tutmaya özen göstermelisiniz.

Yanılgılara ve aldanmalara açık olabilirsiniz. Pazar gününden sonra öğrenmekten ve öteki insanlarla iletişim halinde olmaktan sevinç duyacağımız bir dönem başlayacak.