Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya neden ayrıldı? Aslında ilk işaret gelmişti!

Kerem Bürsin ve Serenay Sarıkaya neden ayrıldı? Aslında ilk işaret gelmişti!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Meşhur çiftin ayrılık haberi bugün magazin gündeminin baş esnasında…

Birlikte kaldıkları evde yüzde yüz olarak ayrılık kararı alan çift, yakın çevresine bu durumu haber verdi.

Ayrıca Kerem Bürsin, bu sabah saatlerinde evden ayrılarak başka bir yere geçti.

Peki evlenmeleri bile beklenen meşhur çift niçin ayrılmıştı?

Hayranları en çok da bu sorunun yanıtını merak ediyor.

Posta gazetesi magazin müdürü Müge Dağıstanlı, Kanal D ’de yayınlanan 2. Sayfa programında bu ayrılığın sebebiyle ilgili detaylar verdi.

Müge Dağıstanlı, “Dün akşam itibariyle karar vermişler. Bir süreden beri problem vardı. Kerem Bürsin ’in geçen Şubat ’ta Amerika ’ya gitmesi, 6 aydan daha sonra İstanbul ’a dönmesi, oturup konuşmaları, yüzde yüz ayrılıyoruz demeleri dün akşama rastlıyor” açıklamasında bulundu.

Kerem Bürsin ’ın yaptığı son röportajlarda Serenay ’a aşkından bahsetmesi, sakallarını uzatmıştı ve sevgilisinin de beğendiğini belirtmişti.

Bürsin, bir röportajında ise “Serenay benim hayatımın şansı” ifadesini kullanmıştı.

Gülşen Yüksel Salt, “Ondan nasıl sıkılırım, çok dinamik bir ilişkimiz var. Bu noktaya gelmelerine biz de şaşırdık” diyor.

Kerem Bürsin ’in 6 ay Amerika ’da kalması uyarı çekmişti. Serenay Sarıkaya ’nın ayrılık sorularını o dönem geçiştirmesi de hemen yine akıllara geldi. Sarıkaya, bu yöndeki sorulara hiç cevap vermemiş yaklaşık olarak bir sorun olduğu imajı vermişti.

Çiftin ayrılık nedeni olarak ise artık ilişkilerinin yürümemesini ve heyecanını da yitirmesi gösterdikleri belirtiliyor.