Kerem Bursin, yeni projelerini anlattı, Serenay Sarıkaya ile ilgili ilk kez konuştu!

Kerem Bursin, yeni projelerini anlattı, Serenay Sarıkaya ile ilgili ilk kez konuştu!

Haziran 7, 2019 0 Yazar: admin

Son olarak internet platformu BluTV için çekilen Yaşamayanlar dizisinde bir vampiri oynayan Kerem Bursin, yeni dizi projesi için teklifler geldiğini anlattı.

Bir zaman önce yurtdışına giden oyuncu, meslek için gittiğini belirterek “Bakalım ne olacak?” yorumunu yaptı ve ayrıntı hakkında bilgi vermedi.

Uçankuş kameralarına konuşan Bursin, yeni tekliflerin dizi mi film mi olduğu ile ilgili soru üzerine, “Dizi mi o da tam net yok. Şu Anda bir şey söylemem doğru olmaz ama bir şeyler olacak” ifadesini kullandı.

Yalnızca ekran için değil dijital alandaki projelere de açık olduğunu gösteren Kerem Bursin, “Dijitale fazla sıcak bakıyorum. Teklif var lakin bu işler birazcık senaryoya hikayeye karaktere alt. Bu noktadan daha sonra iyi bir şeyle çıkmak manâlı” diye konuştu.

Komediyi de çok sevdiğini vurgulayan oyuncu, fırsat olursa bir komedi işinde de oynamayı çok isteyeceğini belirtti.

Serenay Sarıkaya ile ayrılığı ile ilgili soru üzerine de Kerem Bursin, “Şu lahza fazla özele girmeye lüzum değil ama insanlardan rica ettiğimiz bu sürece saygılı olsunlar. ikimiz de mutlu olalım, güzel olsun her şey” ifadesini kullandı.

Sarıkaya ’nın kendisinden ayrıldıktan daha sonra Çağatay Ulusoy ile görüştüğü şeklindeki iddialar da sorulunca Kerem Bursin, “Hiç hiç girmeyelim bu konuya” diyerek röportajı bitirdi.

İşte Kerem Bursin ’in o röportajı: