Kimse Bilmez 3. fragmanı yayınlandı! Keremcem ve Özgü Kaya bomba gibi geliyor

Kimse Bilmez 3. fragmanı yayınlandı! Keremcem ve Özgü Kaya bomba gibi geliyor

Haziran 3, 2019 0 Yazar: admin

atv ’de yayınlanacak olan ve uzun bir süredir hazırlıkları süren Kimse Bilmez dizisinden üçüncü fragman ekrana geldi. Çocuklara Pamuk Şeker bölge Keremcem ’in oynadığı Ali ile, bir arabadan inen ve pamuk şeker alan Özgü Kaya ’nın oynadığı Sevda arasında yaşanan anlar dikkat çekti.

Sevda ’nın bir kağıda el altından yazdığı ‘Kurtar Beni ’ notunun hikayenin başlangıcı olacağı anlaşılıyor. Kimse Bilmez dizisinin yayınlama tarihi demin kesin değil. Videodan 3. fragmanı izleyebilirsiniz.

Arabadaki adamdan korktuğu görünüşe göre Sevda ve Ali ’yi birleştirecek bu garip gelişme dizinin dikkat çeken bir sahnesiydi.

Yapımcılığını Baba Üretim, yönetmenliğini Kartal Çimden ve U. Hakan Eren ’in üstlendiği dizide dram, aksiyon ve serüven yetkisiz olmayacak.

Başrollerini Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri ve Burak Serdar Şanal ’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep Elçin, Selda Özbek, Hakan Altıner, Timur Ölkebaş, Burak Haktanır, Onur Dikmen, Mehmet Ali Kaptanlar, Adnan Biricik ve Ahmet Mekin gibi usta isimler yer alıyor.

Senaryosunu Hasan Burak Kayacı ’nın kaleme aldığı Kimse Bilmez, yakında atv ’de izleyicilerle buluşacak.